Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Spotify vagy Apple Music?

Spotify vagy Apple Music?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudom mi a valódi különbség a kettő között. Melyik jobb esetleg a másiknál árban, minőségben. Persze a legfontosabb, hogy melyikre éri meg inkább előfizetni.

2018. márc. 1. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Termeszetesen az Apple Music-re mivel az a gyari alkalmazas apple keszulekekhez es azt a az apple fejleszti
2018. márc. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, ez felhasználásfüggő. ha mondjuk apple cuccaid vannak, akkor ugye egy kicsit átfogóbb szolgáltatást is kapsz pl. az iCloud zenekönyvtár, így igazából a gépen tárolt zenéidet is feltöltheted iCloud-ba, onnantól össze se fogod kötni a géppel, ha zenét akarsz átrakni, meg persze nyilván az is egy elég nagy előny, ha a gyári alkalmazásban van integrálva az egész, nem kell hozzá külön app.
2018. márc. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Captain Logic ***** válasza:
Szerintem meg Spotify. Szinte minden platformon elérhető, és sokkal jobb szerintem a rendszer, amit mögé raktak. Próbáld ki mindkettőt, mindkettőnek van ingyenes hete/hónapja.
2018. márc. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

+1 szavazat a Spotify-ra.

Ráadásul van családi csomag .

2018. márc. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Captain Logic ***** válasza:
100%
#4 Apple Musicnál is van.
2018. márc. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyári alkalmazásnak az előnyei mellett ott vannak a hátrányai is. Például az, hogy sokkal lassabban történnek a hibajavítások, újdonságok meg szinte egyáltalán nem kerülnek bele hosszú ideig. Egy független alkalmazás akár naponta frissíülhet anélkül, hogy egy teljes iOS patch-et keljen hozzá kiadni.


Én használtam mindkettőt, a Spotify design jobban tetszik, és az ajánlásai is sokkal találóbbak. Értem én a „kézműves” playlist-eket, de alig frissülnek (kivéve a mainstream popzenét, az meg nem a szívem csücske), hosszú távon unalmasabb, ráadásul a Spotify felfedezővel egy csomó olyan előadóba botlik az ember, amivel egyébként nem találkozna, és ezt a részét is sokkal jobban csinálják, mint az Apple.


Minőségben és megbízhatóságban nincs hallható/észrevehető különbség szerintem.

2018. márc. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Spotify, szinte minden eszközön elérhető. Még okoshűtőn is :D
2018. máj. 17. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!