Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2018-ban megéri még IPhone...

2018-ban megéri még IPhone SE-t venni? Vagy ciki és egy csóró Apple majmolónak fognak nézni?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy új telefont maximum 90-ért és messze a legfontosabb kritérium, hogy az árkategóriában a legkorrektebb képeket/szelfiket tudjak készíteni. Emellett pedig a stabilitás/gyorsaság/megbízhatóság a fontos. Játszani nem szoktam rajta és a képernyőméret sem érdekel, mert kicsi a kezem. Az IPhone SE-t már 90 körül lehet kapni és anno a mobilarena-n az egekbe magasztalták a kameráját, míg a nemrégiben megjelent szintén 90k-s Huawei P5 Smart kameráját pedig jól lesavazták, de a kifejezetten kameraspecifikus Xperia XA1-ről sem írtak olyan jót, mint az SE-ről. Nekem pedig nagyon nem mindegy, hogy 90k-ért milyen képeket tudok készíteni. Viszont azt sem akarom, hogy esetleg csóró Apple majmolónak bélyegezzenek, ami ugye nem alaptalan, mert a sztereotípia miatt ilyen olcsón általában azok vesznek akiknek nincs pénzük IPhone 7/8-ra csak az a lényeg, hogy ott virítson az alma logó. A véleményetekre lennék kíváncsi egyrészt az utóbbi feltevéssel kapcsolatban, másrészt a konkrét kérdésemmel kapcsolatban, azaz ebben az árkategóriában melyik a legjobb minőségű (új!) "kameratelefon"?

2018. márc. 2. 13:16
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Kit erdekel ha ciki?

Ha leszoljak mivan? Ha neked megfelel vedd meg es kesz.

2018. márc. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Nekem Iphone SE-m van és konkrètan sért a kérdès :D eddig soha nem gondolkoztam azon, hogy ciki lenne, ez tetszett és megvettem. Èn pont a mérete miatt választottam, mert nem tetszenek a nagy telefonok.
2018. márc. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1: Mivel manapság aki iPhone-t vesz az általában nem ebben az árkategóriában gondolkodik és igen is fontos, hogy ki mit gondol róla, mert én is közösségben élek/vagyok és nekem legalábbis nem mindegy, hogy a kollégáim (akik közel sem könnyű esetek) mivel/miért idegesítenek/savaznak a hét minden napján, amíg össze vagyok velük zárva.

#2: De gondolom te sem mostanában vetted.


Mindenesetre érdekelne egy tökéletes alternatíva, főleg amiatt, hogy egy kicsit a képernyőméret is csípi a szemem. Ezt elfelejtettem említeni, de 4,7-5"-nél nekem sem kellene több viszont a 4" meg elég kicsinek tűnik, mivel a jelenlegi telóm 4,7"-es és már kicsit hozzászoktam. Nem tudom mennyire kicsi az SE...

2018. márc. 2. 13:52
 4/8 anonim válasza:
Ha a méretére vagy kiváncsi akkor menj el egy elektronikai áruházba és ott nézd meg hogy a 4" kicsi-e neked, szerintem egyáltalán nem ciki, vegyél olyat amilyet szeretnél. És ha elmész pl. Media Marktba akkor ott tudsz válogatni az Apple készülékekből ;)
2018. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most ha a kollegaid emiatt b∆szogatnanak akkor siman szolj a fonoknek es kesz.

A masik dolog,hogy ha esetleg joban vagy veluk,es ilyen felszinesek akkor erdemes lenne elgondolkodni azon hogy megmondod nekik a velemenyed roluk.

Ahogy leirtad,neked bejon az Se,akkor nemertem miert ne lehetne.

Nem ok fogjak hasznalni.

2018. márc. 2. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"...közösségben élek/vagyok és nekem legalábbis nem mindegy, hogy a kollégáim (akik közel sem könnyű esetek) ... "


Te nem vagy könnyű eset. A gondolkodásod vér ciki. Ezért cikizhetnek ...

2018. márc. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5" alatti Androidos telefont tudtommal már csak a Sony gyárt jó drágán. Esetleg szóba jöhet egy Samsung Galaxy A3 2016 vagy 2017. A többi 5"-es, vagy nagyobb.
2018. márc. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2018. márc. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!