Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs tárhely?

Miért nincs tárhely?

Figyelt kérdés
Alig van a telefonon valami és folyton csökken a tárhely (egy facebook,messenger és egy viber van rajta),hiába vettem 16gb-s micro sd kártyát akkor is kevés a hely,át tettem az alkalmazásokat az sd kártyára és a képek is oda mennek de akkor is csökken a hely a clean master sem ér sokat

2018. márc. 3. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%
Telepítsd újra.
2018. márc. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

1. Hány Gb-os alapból a telefon?

2. Hanyas Android van rajta?


A lényeg hogy kapcsold ki az automatikus frissítését az app-oknak meg az op. rendszernek, majd te frissíted, de az "zabálja" el a tárhelyet.

2018. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
25%
Képek mehetnek az SD kártyára.
2018. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%
Azért nincs hely, mert folyton frissít és egyre több tárhelyet foglal el. Lehet azt csinálni, hogy azokat az alkalmazásokat amiket ne használsz leállítod és eltávolítod a frissítéseket, de sajnos az összes többi is tovább fog terjeszkedni. Nagyon gonoszak a telefon gyártók azt akarják elérni, hogy két évente vegyél új telefont.
2018. márc. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ezeken már rég túl vagyok de azért köszönöm.

Alapból másfél giga van rajta,az autó frissétések kikapcsolva,amit engedet átraktam sd-re de akkor is folyton csökken

2018. márc. 3. 17:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Gyorsitó tárazott adatokat töröld ki.
2018. márc. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
azon is túl vagyok
2018. márc. 3. 19:26
 8/11 Pep e válasza:
Valahol olvastam, hogy a kiegészítő SD kártyát kell patríciózni, tehát ketté vágni, és az egyikre mehetne a frissítés, a másikra meg a privát dolgok. A baj, hogy ezt a gyártók nem ajánlják, mert, inkább vegyél újat, így mindenki jobban jár. Engem viszont roppantul idegesít, így vissza fogok térni a buta telefonra. Roppantul kellemes öt naponta tölteni..:)
2018. márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Gyári visszaállítás + Adnék egy hasznos tanácsot.

facebookot, messenger, instagram, twitter stb ezeket érdemes x időnként letörölni és újra telepíteni mert frissít és sok szemetet hagynak az előző verziókból. Érdemes clean master helyett mást használni. Vannak jobb tisztító appok. Ja és tiltsd le a felesleges appokat, amik alapból rajta vannak a telódon pl olyan, hogy google play filmek, google play zenék, ezeket mindig le szoktam tiltani meg Drive (csak ha nem használod) Google play könyvek, google play újságos, ezek lehet tiltani meg Hangouts, massage+ TalkBlack, meg olyat is lehet ha frissítve van letörlöd ezeknek az alkalmazásoknak a frissítését és letiltod... utána láss csodát mennyi tárhelyed lesz :D

2018. márc. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én visszaállítottam gyáribállításokra mert nekem ez csinálta, ugy meg telt a tárhely 1 percenként fel jött az ablak hogy nincs fent a Google + hiba történt.

Meg untam és vissza állítottam gyárira és az otta 1,10 giga van egyik nap, ma 1,08 giga, holnap megint 1,10 giga lesz.

Ezt miért csinálja?

Pedig ki kapcsoltam az aplikációk frissítését, most már csak értesitt de nem frissítem őket.

Hamrosan megint meg fog bolondulni a telefonaim?


Telefonaim:

Samsung Galaxy pocket neo S5310

Doogee X5

2018. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!