Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek lopták már el a telefon...

Nektek lopták már el a telefonotokat?

Figyelt kérdés
Milyen készülék volt? Meglett utána?
2018. márc. 13. 13:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Soha,ahogy más dolgaimat se.
2018. márc. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Feltörték az autót és elvitték a telefont.

Bejelentettem a rendőrségre imei szám alapján 2 hónap múlva meglett.

2018. márc. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem lopták, magamtól hagytam el és nem volt kóddal zárva, benne volt az otthoni számom.

A megtaláló felhívott és visszakaptam.

Akkor elhatároztam hogy én is így teszek, pár évre rá biciklizés közben az út szélén találtam egy mobilt.

Le volt merülve és hiába töltöttem, kóddal volt lezárva a telefon és a sim is. A sim alapján bementem a szolgáltatójához, ott a tulajdonosát kideríteni már nem sok idő volt (természetesen nekem nem árulták el).

A készüléket ott hagytam az elérhetőségemmel együtt.

2 nap múlva felhívott egy ismeretlen hölgy és megköszönte hogy a munkájához fontos dolgokkal teli készülékét visszakaphatta.

Azóta nem történt ilyen velem.

2018. márc. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt osztálytársam ellopta a Sony Ericsson K750i-met az öltözőből, tesi alatt. Másnap az osztályfőnök előtt adta vissza, könyörögve, hogy vonjuk vissza a feljelentést.


Később ezt a K750i-t sajnos magam hagytam el egy buszon, tavaly pedig egy LG G4-gyel ezt megismételtem.

2018. márc. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Igen, utoljára pár hónapja egy bárban, nem emlékszem pontosan, valamilyen Huawei volt (Y szériás). Nem lett meg, mire másnap reggel észrevettem (addig nem kerestem, sokszor órákig, vagy akár napokig nem veszem elő, pl. szabadságon), a google tracking GPS szerint már a határon túl volt, szóval inkább az appon keresztül letöröltem róla minden adatot és vettem egy újat pár nappal később. Nem szoktam csúcskategóriás, túl drága készülékeket venni ill. nem kötődöm tárgyakhoz, úgyhogy nem rázott meg a dolog.
2018. márc. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

újpesti jégpálya öltözőjének ajtaját berúgták és ellopták az akkor drága k800i-met


hónapokat spóroltam rá, nagyon rossz volt

2018. márc. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Régen a Shamsung Sharkomon volt beállítás ahhoz, hogyha idegen kártyát tesznek bele, küld sms-t egy megadott számra.

Felhívtam a számot és közöltem vele, éppen az én telefonomon beszélünk, amit éjszaka kikaptak a kezemből.

Másnap visszakaptam a telómat.

Azóta úgy vélem, ezek a kézből kilopások talán csökkentek. Plusz van egy csuklópántom hozzávarázsolva a telefon tokomhoz.

2018. márc. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nokia 5800 volt...3 gyökér kilopta egy öltözőszekrényből több más társaméval együtt...bírósági ügy lett belőle(ugyanis már ezzel együtt vagy 70-80 hasonló ügy folyt velük párhuzamosan...). egy társamét megtalálták egy gsm boltban, enyém nem lett meg...azok meg megúszták végül 1-2-4 hónap közérdekű munkával...
2018. márc. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!