Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Rootol vagy nem rootolt?

Farkas2423 kérdése:

Rootol vagy nem rootolt?

Figyelt kérdés
Vettem egy telefont ami t-mobilos volt én meg vodafonos vagyok. Így függetleníteni kellet. Mivel nem akartam pézt költeni így feltettem egy független romot. A kérdés a következő a health alkalmazás azt írja, hogy rootolt eszközön nem futtatható. Ellenőriztem, root checker-el. A szerint nincs rootolva. Tudvalaki segíten mit csináljak?

2018. márc. 14. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
A független Romot csak úgy tudtad feltenni, hogy rootoltál, és csak úgy fog futni. Ha nem lenne root, nem futna a nem gyári rom
2018. márc. 15. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó ideje kötelessége a szolgáltatónak ingyenesen megadni a függetlenítő kódot, szóval nem tudom mi értelme volt a főzött ROM-ot feltenni.
2018. márc. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

E

Ha jól tudom csak azokat a készülékeket függetleníti amit náluk vásároltál. Így mivel én használtan vettem így az nem járható út. Másdszor pedig tudom, hogy rootolni kell a telót, hogy romot tehessek fel. De a root chekkel azt írja, hogy nincs rootolva a helat pedig azt, hogy rootolt eszközön nem fut. Szóval a root ellenörző szerint rootolnom kellene a healt alaklmazás szerint pedig unrootolni. Ezért nem tudom mit csináljak.

2018. márc. 15. 12:45
 4/5 anonim válasza:
Teljesen mindegy, hogy rootolt-e! A telekom sms-ben függetlenít! Elküldöd az IMEI-számot, és megkapod a függetlenítő kódot!
2018. márc. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Látom megragadtunk annál, hogy függetlenítsem. Ezzel az a baj, hogy már feltettem egy független gyári rendszert. És semmi baj nem is lenne, hiszen minden működik csak helat alkalmazást nem tudom használni. Szóval két dologgal tudnátok segíteni. Az egyik, ha javasonlátok valami alkalmazásta ami helyettesítí (véroxigént és pulzus mér) vagy valahogy megoldanánk hogy tudjam használni a helat alkalmazást. Ha valaki tud segíteni annak előre is köszönöm.
2018. márc. 18. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!