Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s6 telefonom...

Samsung galaxy s6 telefonom nem tölt fel 79% nál tovább. Ennek ennyi?

Figyelt kérdés
A saját gyorstöltőjével sem és más töltővel sem.sikerült. kikapcsoltam éjszakára úgy sem. Szerintetek ennyi a telefonnak? Aksi beépített szóval cserélni se tudom.
2018. márc. 24. 08:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudod cserélni, de azért szervíz is van a világon, nem?
2018. márc. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze van.de akkor ennek annyi? És új aksi kell? Egy telom se csinált még ilyet.
2018. márc. 24. 09:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Kalibráld az akku mérését. Hátha segít.

[link]

2018. márc. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Cseréltesd ki, nekem vadiúj J5 játszotta el ezt tavaly, nem töltötte fel teljesen, aztán beforrósodott. Rögtön levettem a töltőről és vittem a Samsung szervízbe. Ahol megállapították, hogy gyári hibás az akku. Cserélték, azóta semmi baja sincs.
2018. márc. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nekem ez már 2 éves nincs rá garancia. megérdeklődöm hétfőn az akkucserét..csak fura hogy tegnap még semmi ma meg már nem tölt..
2018. márc. 24. 10:39
 6/9 anonim ***** válasza:
Dehiszen tölt, csak megáll 79%-nál, nem? Vagyis simán használhatod így is. És még egyszer: nem a telónak lesz annyi, ha már végképp nem hagyja magát feltölteni, csak az aksinak. Az azért nem ugyanaz.
2018. márc. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen tudom, tölt csak teljen 100ra.
2018. márc. 24. 12:12
 8/9 A kérdező kommentje:
kikapcsolva töltöttem 4 órát és azt írta 100 százalék. bekapcsoltam azt írta csak hogy 91 százalék. kb. 2 percig használtam és már csak 78 százalék. ahogy nézem most már 5 percet se fog kibirni. hihetetlen egyik napról a másikra....reggel még csak nem töltődött most meg egyből lemerül pedig még az energiatakarékos módot is bekapcsoltam...
2018. márc. 24. 16:29
 9/9 anonim ***** válasza:
49%
Na ettől nagyobb baj ne legyen ...
2018. márc. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!