Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri még a BlackBerry OS...

COSTA19 kérdése:

Megéri még a BlackBerry OS 2018-ban?

Figyelt kérdés
Nagyon szemezgetek egy BB Passport-tal, csak nem igazán tudom, hogy megérné-e. Ugyebár már frissítések nem jönnek rá, stb. valamint bizonyos alkalmazások is csak fizetősség árán használhatóak, és a legnagyobb média appok szinte nem is futtathatók rajta, gondolok itt a Messenger-Snapchat stb. alkalmazásokra. Személyes élmények, illetve tapasztalatok? Leginkább BB telefonnal rendelkezők véleményére hallgatok, de természetesen kíváncsian várom a visszajelzéseket!

2018. ápr. 2. 16:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán. BB Z10-esem volt, a legfrissebb BB10-es rendszerrel. Maga a rendszer egész jó volt, bár android után kicsit fura, hogy szinte minden gesztusvezérelt volt benne (és kicsit vicces, hogy most kb. az iPhone X-nél ugyan ez van és mindenki el van tőle ájulva, hogy milyen jól megoldották a "gomb" nélküliséget), az alkalmazás felhozatal viszont elég gyér, annak ellenére, hogy a rendszer képes az androidos alkalmazásokat (legalábbis a legtöbbet) is futtatni.

Messengert használtam rajta, igazából semmi mást nem csinált az app, csak elindította a böngészőt és ott töltötte be az üzeneteket. Tehát ugyan azt, mintha elindítottam volna magam a böngészőt, ott belépek a facebookba és előhozom az üzeneteimet.

2018. ápr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors visszajelzést :) Igazából a PassPort volt eddig ami tetszett nagyon, ár szempontjából is. A Priv-re áttérve ugye Android system, viszont a folyamatos felcsúsztatást is nehéz lenne megszokni. A KeyONE pedig hardveréhez képest drága. Jelenleg IOS-em van, megvagyok vele elégedve, csak annyira nem az én stílusom, illetve kicsi a telefon. (SE) Szóval nagy dilemmában vagyok jelenleg :D
2018. ápr. 2. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!