Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 vagy Honor 8?

Iphone 7 vagy Honor 8?

Figyelt kérdés
Van egy Honor 8-an kék. Egy ideje szemezek az iPhonnal mert szeretem az IOS-t (a családban mindenki iPhone-os) viszont nagyon zavar a zárt rendszer. Másfelől a leggyorsabb, jó kamera, szép kinézet, 3D touch, és nem 2 évig van UPDATE! Amiért viszont maradnék a jelenlegi Honor 8-amnal az a dupla kamera az Android szabadsága, és az okosgomb. Első iPhone-om lenne. Nehéz a döntés így segítségeteket kérem.

2018. ápr. 3. 23:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Esetleg a 6S ha az szóba jöhet
2018. ápr. 3. 23:30
 2/8 A kérdező kommentje:
A kamera az elég lényeges emellett az átlag felhasználás+üzemidő
2018. ápr. 3. 23:35
 3/8 anonim ***** válasza:
Mi zavar ai ios zártságában?
2018. ápr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát van Spotyfim prémium de offline én is letöltöm a zenéket telóval. Ez az iPhonenon sokkal hosszabb idő. Ezen kívül a jack :/ ez nem tudom mennyire zavaró. Tetszik és szeretnék is váltani de nem akarom elsietni
2018. ápr. 3. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem Huawei p8 lite-om volt , 2 évig. Nagyon szerettem , és még most is nagyon jó állapotban van! Szóval több évig androidos voltam. 1 hónapja vettem Iphone 8 plust...hát mit ne mondjak...annyira nem vagyok odáig érte.

Jó, nagyon szép telefon , meg tök jó minden , de az androiddal sokkal könnyebben boldogultam. Na igen....zenét nem tudsz a telefonra rá tölteni csak úgy, vagy az itunes , deezer , spotify , de ezekért mind fizetni kell hogy tudd használni. Most 3 hónapig ingyenes az itunes , utána muszáj leszek megvásárolni....a zene számomra nagy dolog, így kicsit csalódás az iphone, ugyanis nem minden van rajta az ituneson. Talán gépről lehet rá tenni, de azt nem tudom pontosan hogy hogyan is kell.

Szerintem az androiddal többre mész! Nekem nagyon hiányzik...próbálom szokni az almát! Lényeg a lényeg, mind kettő jó kis telefon...az biztos hogy az iphone nagyon szép képet csinál!

2018. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem android után váltani IOS renszerre, kicsit zavaró lehet. Ugye említették a zenét, nincs vissza gomb, vannak alkalmazások amik csak androidon vannak, így én nem ajánlom a Iphonet.
2018. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ezek szerint ne váltsak? Amúgy rengeteget használtam már iPhone-t hosszabb távon. A rendszer nem volt zavaró sem a zene hisz itunesbol könnyű rárakni. A letöltés az ami nem nagyon jön be meg a jack csatlakozó :/
2018. ápr. 4. 10:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Honor 8-am és céges iPhone SE-m van. A Honor 8 gyors, személyre szabható, bármit rámásolhatsz PC-ről.

Klassz az iPhone, de nem éri meg lecserélni rá a Honort. Kivéve, ha jó videókat akarsz rögzíteni, mert abban határozottan gyenge a Honor.

2018. ápr. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!