Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen iPhone-t érdemes venni...

Milyen iPhone-t érdemes venni 2018-ban?

Figyelt kérdés

Ballagásra szeretném venni, 200e Ft max.

iPhone 7-en gondolkoztam, szerintetek érdemes lenne azt megvásárolni?



2018. máj. 3. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
A 200 ezer forintos értékhatárba már egy iPhone 8 is belefér, mely hardveresen erősebb, mint a 7.
2018. máj. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyet.

Ennyi pénzből istenkirály külföldi utazást össze lehet hozni, vagy egy jogsit, vagy egy nyelvvizsgát, vagy egy pár hónapig finanszírozható ősztől a felsőfokú tanulmány.

2018. máj. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#2 Igen, tudom. :)

De nekem telefonra lenne szükségem, ezért kérdeztem. :D

2018. máj. 3. 22:17
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ja, én egy SE-t vettem 100e-ért, mert csak iphone volt jó a hallókészülékhez. Hogy rohadnának meg a bluetooth-os licenszjogokkal.
2018. máj. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, jól gondold meg, mert erről lemaradsz.

[link]


Az Európai Bizottság szerdai javaslata szerint 2021-től kezdve rendszeresen pályázhatnának a tizennyolc éves fiatalok egy európai utazásra, amelyhez a jegyet az Európai Unió fizetné. 700 millió eurót különítettek el erre a célra a 2027-ig érvényes költségvetési tervben. A döntés nem végleges, a nemzeti kormányoknak és az Európai Parlamentnek is jóvá kell hagynia. Ez a jóváhagyás legkorábban 2019 tavaszán várható.

2018. máj. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzzel megvárnám a szeptemberi bejelentést, állítólag több modell jön. Valószínűleg lesz olcsóbb is. Ha nem jön be, akkor veszel egy 8-at vagy egy sokáig jó 7-est olcsóbban...
2018. máj. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!