Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri megvenni a sony xperia...

Megéri megvenni a sony xperia xz2-öt?

Figyelt kérdés

[link]

Innen szeretném megvenni, adnak hozzá egy bluetoothosos fülest is amivel nekem így nem hiányozna a jack hiánya sem és így egézs jó vétel lenne.


Mindig is sony fan voltam most egy xperia z2-öm van semmi gondom se volt vele, de már 3 éves és kezd úgye idösödni szóval újjítani szeretnék és a többi márka telefonjai nem igazán jönnek be.

Mi a véleményetek róla érdemes lenne megvenni?

A dizájna igazából bejön majd úgyis meglesz szokva. :)



2018. máj. 12. 13:52
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Én azzal úgy vagyok, hogy szerintem mindenki tokban hordja szóval nem igazán hiszem hogy nagyon érezhető azon át, meg dülöngélni csúszkálni nemhiszem hogy fog. Hát nemtudom... Nekem akkoris valahogy inkább a sonyk jönnek be.
2018. máj. 15. 19:57
 12/13 anonim ***** válasza:
Maradj a Sonynál!!!!!!!!!
2018. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Joell ***** válasza:
anno meg a z 2-3-5.korszakban es elotte is a sony telokat imadtam... dizajn.. kezelofeluletes a kijelzo... tetszett hogy nem tulszaturalt, hogy egessz sotetre le tudom venni a fenyerot.. nem bantotta a szemem.. mostanaban ezek mind rossz iranyba valtoztak... es nem forradalmasitott... talan az xz premiummal igen de az se volt egy oriasi nagy szam.. szoval en sok ido utan atpartoltam a huawei es samsung frontra... sajnalom a sonyt.. remelem egyszer kihoz egy olyan telot amire azt mondom hogy na ez kell.
2018. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!