Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van az hogy csak egy...

Miért van az hogy csak egy márkát szeretek?

Figyelt kérdés

Csak az apple márkát szeretem számomra minden más elfogadhatatlan. Anyagilag alig engedhetem meg magamnak, de nem tudok lemondani róla.

Miért van?



2018. máj. 23. 08:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Bástya biztos vannak ilyen körök a Forbes magazinban.

Tesco kifli meg Rolex karóra.

2018. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Tesco kifli rolex óra ismerősöm van. Rendszeresen megveszi az új tömörarany rolexet vagy egyébb karórát, de nem étterembe megy hanem vesz 2 kiflit a tescoban mert azt szereti. Olyan mintha közös ismerősünk lenne.
2018. máj. 29. 16:49
 13/13 anonim ***** válasza:

Szomorú, amikor valaki minden külsőséget fontosabbnak tart, mint a saját egészségét.

Kocsi terén vannak még igazán vicces ismerőseim. Vett az egyik ismerősöm egy e60 530d-t, még két éve részletre és van amikor robogóval kell bejöjjön a céghez, mert nincs pénz üzemanyagra vagy épp valami szervíz van (ne gondolj nagyon durva összegre . 60-70 ezer). Ha nem képviseled ezt a szintet, rámegy a kajádra, öltözködésedre, megtakarításodra, akkor nincs értelme ilyesmiket venni, de ez igaz bármire. Legnagyobb poén az 1.4-es Polo-mat meg állandóan fikázza a kolléga. Nem raktam soha képbe, elég szomorú, ha nem esik le neki, mekkora madár...

2018. máj. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!