Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért zuhant vissza a Sony...

Miért zuhant vissza a Sony telefonok értékesítése az évek alatt? Miértnem vesznek az emberek Sony-t?

Figyelt kérdés

Sony-van már jópár éve, és semmi gondom nem volt vele. Teljesen jó telefon. Pár éve még sok ember kezébe láttam az utcán mindenféle Xperia-t, ma meg már inkább Samsung vagy Huawei-t, esetleg Iphone-t.

Megis miért megy lefelé leginkább a Sony, miközben komolyabb baj nincs a telefonjaikkal?


2018. máj. 25. 22:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mert nagyon sok belőlük a hibás. Hiába adnak el keveset, ha még mindig viszik a prímet a szervizben mennyiségben. Gagyi japán cucc.
2018. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szólók véleményét a kis telefonokról.


Én a kér kezem összetenném, ha lenne mondjuk 4,5" méretű Oneplus. Olcsón, csúcs hardverrel, tiszta androiddal. Szerintem régen példaértékű volt a Galaxy S4 Mini, erős hardver és mindössze kicsit több mint 100 g súly.

2018. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!