Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valakinek van itt Xiaomi...

Valakinek van itt Xiaomi Redmi 4x telefonja?

Figyelt kérdés

Csak azt szeretném kérdezni, hogy akinek a fent említett telefonja van és üvegfólia van rajta, neki rendesen odaragadt a kijelzőre?!

Mert én akárhányat vettem mindnek a széle buborékos maradt.

Mindig az AliExpressen rendeltem rá.

Ez a fekete keretes meg csúnya, azt nem teszem a telefonomra.

Vagy lehet olyat, hogy rendelek egy üvegfóliát és beviszem egy üzlebe, ahol ráteszik nekem ?

Nem érdekel hogy 1000-1500 forint csak rendesen rajta legyen.



2018. máj. 28. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindegyik lekerekített kijelzőjü mobil ilyen, nem tapad rá a fólia vagy üveg széle.

Üzletben sem fogják tudni rátenni rendesen, mert az üveg egyenes, a kijelző széle lekerekített.

Szerintem vegyél rá egy flip topot, azok jól védik a kijelzőt.

2018. máj. 29. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kb.2 napja rendeltem ilyen kihajthatós tokot.

De mégis nagyobb biztonságban érezném magam, ha lenne rajta egy réteg üveg is a kijelzőn.

2018. máj. 29. 19:45
 3/4 ficsjo válasza:
Én is így jártam,valahol láttam általam ismeretlen olaj szerű folyadékkal fültisztító pálcikával kőrbe kenték,az kitőltötte a rést és eltünt.Én oliva olajjal próbálkoztam,eddig bevált.
2018. jún. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt én is próbaltam, de nekem nem vált be, mert amikor megnyomod az üvegfólia szélét akkor kijön alóla az olaj és ugyan olyan csúnya lesz
2018. jún. 11. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!