Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung vagy Xiaomi?

Samsung vagy Xiaomi?

Figyelt kérdés
A kettő között gondolkodom, Samsungból az Galaxy A5 2017 lenne, Xiaomi-ból még nem tudom. Eddig volt mindkettőből, de a Xiaomi jobban bejött (ez volt két éve), azóta Samsungom van, de már harmadjára viszem szervízbe...

2018. jún. 5. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Természetesen a Xiaomi a megbízhatóbb gyártó. Náluk nem szokás problémás terméket piacra dobni. Ez a márka nem fog csalódást okozni neked.
2018. jún. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Egyértelműen Xiaomi. A Samsung közép kategóriában túl van árazva, a Xiaomi pedig jelenleg a legjobb ár-érték aránnyal ellátott telefonokat készíti. Nekem egy Mi A1-em van fél éve és nem bántam meg, semmi probléma sincs vele, még csak le se fagyott egyszer sem.
2018. jún. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
Nézz csak rá a Redmi 5 Plus-ra. Teljesítményben kb. annyi, mint a közel százezres P20 Lite.
2018. jún. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi biztos hogy jó Redmi 5 plus van nekem , de szinte tökéletes. Meg itt a GYK. sem olvastam senkitől hogy rossz lenne a ez a telefon.

Ellenben tele van Samsung és Iphone hiba kérdésekkel.

2018. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
+1 Xiaomi
2018. jún. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
a xiaomi üzletpolitikája teljesen más, 5%-os haszonkulcs plusz árrés, olvass utána kicsit, így ilyen olcsók a telefonjaik, nekem is ez van, nagyon megbízható, hosszan támogatott frissítés, és ár/érték arányban verhetetlen
2018. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mint több éves xiaomi felhasználó írom: elegem lett a gyártóból. Redmi Note 2-vel indítottam. Rengeteg készüléknél volt probléma az előlapi kamera porosodása,és a mikrofon helytelen működése. A komoly melegedés és kijelző sárgulás mellett. Vettem egy redmi note 4-et, snapdragon verziót, b20-ast. 3 hónap alatt tiszta pixelhiba lett a kijelző, és alaplapos is lett. A közelség érzékelő is néha működött csak, pedig nem volt rajta sem üveg, sem sima fólia. A mikrofon probléma ennél is fennált. Nemrég múlt egy éves a mi band 2-m, az pedig már csak 3-4 napokat bír max, és össze vissza méri a lépésszámokat. Feleségem eközben végig Samsung vonalon maradt, méghozzá a bőven alsóbb szintű j5 szériánál. Megvolt neki a 2015, 2016 és most a 2017. Mindvégig tökéletesen működtek, kolléganőm ugyan ez csak az A5 szériával. A 2017 már legalább vízálló is Always on display-el, én azt venném. Vagy egy A8 2018-at.
2018. jún. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is a Xiaomira szavazok, sokkal jobban megéri a Samsungnál ha az ár érték arányt nézzük. Hozzáteszem, nekem Note 4em van global verzió, majdnem egy éve, és eddig egy rossz szót nem tudok rá mondani. Sőt, még úgy is tökéletesen működik, hogy (sajnos) elég rendesen betörtem a képernyőjét, és nem egyszer esett le. Nyáron fogok újat venni (note 5) azt már tuti hogy csak üvegfóliával hordom majd:'D
2018. jún. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
9%
A hetesnek üzenném, hogy a nem a telefonnal van baj, hanem a használóval.
2018. jún. 9. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze, teljesen mindegy hogy az ember milyen tényekkel támasztja alá igazát hiszen a xiaomi szent és sérthetetlen sokak szemében...
2018. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!