Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyenek a Doogee-k?

Milyenek a Doogee-k?

Figyelt kérdés

Megláttam egy Doogee x60l telefont...és szeretném a véleményeteket kérni!Mennyi ideig bírja?Mik a hátrányok?Esetleg előnyök?Ha más telefonnal kéne összehasonlítani 10-ből mennyot kapna?

Úgy gondoltam hogy megéri az árát(37.000ft)de most tapasztalatokat szeretnék gyűjteni.Köszönöm a válaszokat!:)



2018. jún. 6. 07:25
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Nekem egy Doogee X5S van, nagyon gagyi a kamera, gyengén hallanak telefónhívás közben, kihangosíáskor visszhangzik, ez érintője nem érzékel pontosan.

37ezer körül van sokkal jobb mobil is, pl a Xiaomi Redmi 5, ami most 40ezer, vagy a Meizu M6 33ezerért is jobb

2018. jún. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
A leírás alapján jónak tűnt,meg árban sem volt rossz.Mostmár nehezebb, hogy egy jó árban lévő ,jól működő telefont találjak
2018. jún. 6. 08:22
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírás alapján sem jobb a Xiaomi Redmi 5A-nál, ami most 26ezer.
2018. jún. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Nem szeretnék beleszólni, de én semmiképp nem vennék ilyen telefonokat, mint ez a Doogee és társai. Ezek már tényleg a noname kategória képviselői. A Xiaomi-k és a Meizu-k ötször körberöhögik ezeket a telefonokat. Nekem Meizu M5-öm van most, az M6 elődje. Jó telefon, egy átlag felhasználónak teljesen megfelelő, bár akksit nagyobbat is rakhattak volna bele. Az M6 33-ért meg gyakorlatilag ajándék és abban biztos lehetsz, hogy az nem csak papíron jó.
2018. jún. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja és azt csak halkan teszem hozzá, hogy a Xiaomi Redmi 5A a világon legnagyobb darabszámban eladott androidos telefon. Legalábbis ìgy emlékszem, de javítsatok ki, ha nem így van!
2018. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Wadmalac ***** válasza:
59%
Sajnos csak a csúcsmodelljeiket frissítik, azt is max egy évig. Ha hosszabb távra gondolkodsz, nem éri meg.
2018. jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszok után meg is gondoltam magam:DD beújítok egy jobbat,Huaweire gondoltam(y6 2018)Volt már valakinek ilyen telefonja?
2018. jún. 6. 10:33
 8/9 Wadmalac ***** válasza:
100%
Nem volt ilyenem, de mindenképpen jobb. A huawei legalább rendelkezik megfelelő szerviz háttérrel is.
2018. jún. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem ismerem én se ezt a Huawei-t, de akkor már inkább az, mint ez a nevesincs Doogee.
2018. jún. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!