Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg olyan jók a Xiaomi...

Tényleg olyan jók a Xiaomi telefonok?

Figyelt kérdés
Mindenki a Xiaomi Redmi Note 5 telefont ajánlja, ami 60 ezer körül van és azt mondják, hogy kb 100-110 ezerig ez a legjobb telefon jelenleg... ez mennyire igaz, illetve mi a véleményetek a Xiaomi telefonokról?

2018. jún. 14. 20:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Redmi 5 Plusom van, csodálatos telefon, imádom!
2018. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Én egy Note 4-et vettem talán még 1 hónapja sincs és eléggé megszerettem. Én is bizalmatlan voltam a nem annyira ismert márkákkal szemben, de az előző telefonom egy Lenovo A7000 volt, azzal is meg voltam elégedve, csak kevés a tárhelye. Úgyhogy csak ajánlani tudom, árban a Xiaomival jársz legjobban.
2018. jún. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%

HomTom Ht17 Pro van.

"A hasonló kinai xar csoportból"

Hát nem 60 ezerér.


De NEM osztom a nézetet,se Xiaomiról,se Verneeröl.

Megbizható operációs rendszer-akku érték/ár arány.

A Samsung vagy Huawei miért lenne jobb?!

2018. jún. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%

Remek készülék a Redmi Note 5. Konkrétan tarol az árkategóriájába.


Én egy Redmi 4X 3/32GB használok. Egy másik kérdés alá már leírtam a véleményem, bemásolom:


"Xiaomi Redmi 4X 3/32GB használok 9 hónapja. Remek készülék.


Eddig egyszer sem hagyott cserben. Nem fagyott le, nem akadozott. Az akkumulátor brutális (4100mAh), 8 óra kijelző idő után is 30% még hátravan, úgy hogy végig 4G-n lóg. A 3GB rendszer memóriát (pár beállítás után) is kiválóan menedzseli. Minden folyamatosan futó programot bent tart, nem lövi ki.


A kijelző gyönyörű és maga az egész készülék prémium hatást kelt a kézben a fémháznak és a 2.5D lekerekített kijelző üvegnek (okosan kell fóliát vásárolni hozzá), valamint a dizájnnak (szubjektív vélemény) köszönhetően.



A legjobb készülék a 40-50e Ft-os kategóriában biztosan. :)"

2018. jún. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Önmagukban is jók, de ezekkel az árakkal egyenesen világbajnokok. A legkisebb is 26 ezerért teljesen korrekt készülék. Abba lehet csak belekötni, hogy jellemzően nem tömítettek a készülékek.

[link]

2018. jún. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%

#3.Azért a Homtom meg a Vernee-t ne említsük egy lapon a Xiaomi-val.

Azok még mindig dzsunka gyártók és jól messzire el kell kerülni, ahogy a Doogee-t és társait is.

Outkitel még úgy ahogy elmegy.(a BBK Brand-ek is már elég nagyok hogy ezekkel szintén ne említsük egy helyen)

Kérdező:

Valóban olyan jó.

Nagyon jól össze vannak rakva, Mi Note 3 után lévő Xiaomi-knak már a kamerája is egész jónak mondható.

Egyedül a MIUI-t nem szeretem, de a többi egész rendben van.

Van magyar szervizháttér, nagyon jó a szoftveres támogatásuk is.

Note 5 hardveresen valóban 100K-ig a legerősebb és legjobb választás.Az felett ami megéri az a Moto G6 Plus illetve Nokia 7 Plus, de azok sem feltétlen mindenben jobbak, talán szoftveres fronton.

2018. jún. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, akkor azthiszem megrendelem a Redmi Note 5 Global 4/64GB verziót.


Igazából eddig iPhone-t használtam, az iPhone 4-4S-5-5S-6-6S-7Plus típusokat rögtön megjelenéskor megvásároltam, de már meguntam az iOS-t és rájöttem, hogy felesleges ilyen drága telefont vennem, mert mostanában nagyon alap dolgokra szoktam csak használni (böngészés, viber, youtube, reddit).

2018. jún. 14. 21:29
 8/11 anonim ***** válasza:

Xiaomi Mi A1-et tudtam volna ajánlani.

Pure (vagyis Stock [kinek - mi]) Android és B20 támogatással bír, ráadásul bőven 70e Ft alatt beszerezhető.

2018. jún. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Megnyomkodtam ma az A1-et a Media Marktban, nem rossz, de valahogy jobban tetszik a MIUI mint a stock Android.
2018. jún. 15. 18:05
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is Mi A1-et akartam venni, hogy majd teszek rá MIUI-t, de akkor még nem lehetett megoldani. Azóta valahogy rá lehet mókolni, de inkább maradt az Mi 5X, ami ugyanaz a telefon MIUI-val csak sajnos nincs benne B20.
2018. jún. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!