Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A mobilnet is roaming díj mentes?

A mobilnet is roaming díj mentes?

Figyelt kérdés
Flottás előfizetéses vagyok (Vodafone), az előfizetésemben van mobilnet is. Ha én most kimegyek Romániába, akkor a mobilnetet is roaming díj mentesen tudom használni, vagy ez csak a telefonálásra, SMS-re érvényes?

2018. jún. 27. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy adott mennyiségig ingyenes.

Tegyük fel, hogy van 4 GB mobilneted, abból 1 GB INGYENESEN(!!) felhasználható az EU-ban, éd ha ezt átléped, akkor onnét kezdenek felszámolni díjat.

Vagyis, 1 GB-ot nyugodtan elhasználhatsz az EU-ban, de ha már 1025 MB-ot használtál, akkor azért az egy MB-ért valamennyi díjat felszámolnak.

Vagyis nálunk a Telekomnál így van, a Vodafoneban, nem tudom, talán ott is így.

2018. jún. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alex Fly ***** válasza:
Előfizetéstől függ. Vagy -ahogy az előző írta- egy adott keret külfökdön is felhasználható, vagy fizetned kell érteb vagy nemes egyszerűséggel idegen hálózaton nincs adatforgalmad. Az adott adatcsomag ismeretében az ügyfélszolgálat többet tud mondani...
2018. jún. 28. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!