Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vegyem?...

Melyik telefont vegyem? #1241414214124124

Figyelt kérdés
Na szoval, sajnos az elozo keszulekem (Iphone SE) tonkrement (az En hibambol) ezert szeretnek egy uj keszuleket vasarolni. A kerdesem az lenne, melyik telefon az, ami a maximum 150.000Ft arkategoriaba belefer es esetleg nagyobb kategoriaba esik, mint az Iphone SE. Amiket nezegettem: Iphone 6S, Xpria XZ, P20lite, Google pixel, Asus Zenfone5? Szoval ez lenne a kerdesem, a valaszokat elore is koszonom, nyilvan nem lehet elkerulni a szubjektivitast, szoval nyugodtan johetnek az ervek.

2018. júl. 2. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
S8 at mar 140 tol lehet kapni es az altalad leirtakat siman kenterbe veri. Eleg csak megnezni par speed tesztet....
2018. júl. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Küldtem egy linket privátba.
2018. júl. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elso vagyok


[link]

Ez a samsungnal is gyorsabb.

2018. júl. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél még egy se-t,az se egy nagyon jó telefon,és te már megszoktad,de,ha nagyon váltani akarsz google pixelt ajánlanám,vagy a huawei p20 lite-ot,esetleg samsung galaxy s8,de a pixel a legjobb szerintem mindenképpen,mert sokáig kap még frissítéseket,minden frissítést elsőként kap meg,a stock android nagyon jó,én a pixelt választanám...
2018. júl. 3. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!