Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon választásnám...

Okostelefon választásnám milyen szempontokat érdemes figyelembe venni?

Figyelt kérdés

Nem átlagos telefonra van szükségem, hanem egy olyanra, amely megfelel ezeknek a követelményeknek:

- bírja a szélsőséges időjárást (hideg, meleg)

- a nedvességet

- az ütéseket

- legyen hosszú élettarramú


Túrázási, hegymászási tevékenységekhez kéne egy megbízható teló, de az alap dolgok is fontosak.

(netezés, filmezés, szórakozás)


Eddig a CAT és Doogee telefonok tetszettek nagyon.



2018. júl. 13. 14:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit szánnál rá? Én Blackview és Doogee között gondolkoznék. Cat-nek az ár/érték aránya 0... Alsó kategóriát árulnal 100.000 felett... Ha már ennyi pénzt kiadsz egy telefonért, bár egy FUL HD kijelző és egy snap 625 férjen bele....
2018. júl. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a képernyőre nem tudsz páncélt rakni,de a hátlapjára és oldalaira vmi kemény és ütésállo valamit igen,ami nem teszi tul nehézzé persze.igy ha leejted nem sérül meg,kivéve ha betörik a képernyő..azt nem tudom mivel védd meg,ha véletlen leejted...akkor a hátára essen.

a többi jellemző: találj egy ezekre kitalált telefont,a többit meg tudod oldani azon az elven amit irtam,könnyü,megfelelő keménységü réteggel beborítod,ami lehetőleg nem csunya.

2018. júl. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Doogee-t semmiképp se vegyél, a Blackview-nek viszont vannak jó telói.

Mennyit költenél rá?

2018. júl. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
100k körül. Miért mi a baj a Doogee-val? :(
2018. júl. 13. 15:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Megbízhatatlan, gyenge minőségű a doogee.


Ehhez mit szólnál?

[link]

2018. júl. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!