Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek tetszik az vivo NEX,...

Brandon41 kérdése:

Nektek tetszik az vivo NEX, és a oppo find x? Hogy tetszik nektek az ezekben használt trükk/technológia/megoldás?

Figyelt kérdés
Ezekben a telefonokban látszik,hogy a régi kínai szar jelző ma már nem teljesen igaz, hiszen csomó kínai mobilgyártó minőségi, igazán jó telefont tud gyártani, és nem feltétlenül csak másolni tud pl Vivo Nex, oppo find x. Sőt még néhány technológiai problémát még ők ( vivo) is oldották meg (kijelzőbe integrált ujjlenyomat olvasó) és ők csinálták meg az első igazi káva és notch mentes telefont, különböző trükkökkel, és szerintem nagyon érdekesek lettek, és nekem nagyon is tetszenek a bennük alkalmazott technológiák és persze a megoldás is.

2018. júl. 14. 23:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nemrég megjött a Pie, DarkMode + a megosztott képernyő kiterjesztése az összes appra (Oreon csak adott alkalmazásokat lehetett dupla képernyőn használni), gyakorlatilag olyan a sebessége mint kezdetben, és az üzemidő is! Eddig csak pozitívat tudok mondani a Pie-ról!
2019. júl. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Megjött az Android 10, most már a kijelző oldalait elhúzva is vissza lehet menni, és elfordítva is már ugyan azon a helyen vannak a funkciók a menü a főkèpernyő a vissza "gomb" helyzete, megkapta a telefon a magyar rendszer nyelvet, és a sok extrával együtt is gyorsabban felment ez a rendszer mint tavaly a 9-es!
2020. ápr. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én meg tavaly nyáron vettem egy Oneplus 7 pro-t.
2020. ápr. 27. 21:05
 14/19 anonim ***** válasza:

Amúgy most így 2 év használat után az akku "végleges" kapacitása (az AccuBattery alkalmazással számítva): 86%!

Neked amúgy mennyi a Oneplus 7 pro-n?

2020. aug. 10. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Nekem 79%.
2020. aug. 10. 22:23
 16/19 anonim ***** válasza:
Amúgy a te Oneplus 7 Pro-d tudja az Always on display-t?
2020. okt. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Még nem, az OxygenOS11-el (Android 11 alapon) jön. Az accubattery most 87%-ot ír az akksi állapotának.
2020. okt. 15. 23:32
 18/19 anonim ***** válasza:

Nekem már kezdetektől megvolt ez. Hmmm... Érdekes dolog ez, egy cégcsoport, két márkája közül (jelenleg összesen 5 márkájuk van) , sőt hasonló kategóriájú termékek, a Vivo alapból tudta, és a OnePlus eddig nem tudta ezt.

Amúgy, most nálam az accubattery 85%-ot ír az aksi állapotának.

2020. okt. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Időközben vettem egy Xiaomi Poco F2 Pro-t!
2021. júl. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!