Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 6s-ről mi a véleményetek?

Iphone 6s-ről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Most itt nem érdekelnek azok a válaszok ,hogy "fos" meg "divattelefon" mert szerintem kilehet mondani ,hogy rengeteg más telefont túlszárnyal.

Leírnátok ,hogy mi tetszik és mi nem tetszik nektek rajta?



2018. júl. 24. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Nekem 6s van. Elsők között vettem meg és imádom. Összességében egy nagyon megbízható tartós telefon. Az akku klasszisokkal jobb, mint az ötösé. Egy hónapja jelentkezett az elhaló akksi szindróma, azaz már egy napig sem bírja ismételt feltöltés nélkül. A wifi hatótávolságát kisebbnek érzékelem, mint a korábbi szériákét. Fogpiszkálóval kell ki-kipucolni a töltőcsatlakozót, mert belemegy mindenféle. Amint összeszedtem az x arát, kicserélem az akkut és odaadom ezt a fiamnak. Gyakorlatilag ennyi. Én mindenképp ajánlom, de várj mèg pár vèleményt.
2018. júl. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én 2 és fél éve vettem meg az enyémet. 1 év után kicserélték garanciában, mivel hardveres hibája volt, kaptam egy vadi új telefont. Nos ez a telefon, ami gyakorlatilag másfél éves, nekem mostanság állandóan lefagy, hard-resetelni kell, ami tudom, hogy nem tesz jót neki, de a sima ki-be kapcstól nem javul meg egyszerűen.

Amint lesz pénzem, én is le fogom cserélni. Kicsit elegem van belőle.

Ha újonnan vennéd esetleg, biztosan jó, de 2 évnél többet nem várj tőle. Ha használtad vennéd, szerintem felejtsd el.

2018. júl. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Őszintén: én iPhone-t ha vennék, akkor csak az X-et venném, de itt van olyan, aki nálam jobban ért hozzá - https://www.youtube.com/watch?v=ep0G6OceU_A#
2018. júl. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!