Apple vagy Samsung?

Figyelt kérdés

Új telefont szeretnék venni, viszont nem tudom, hogy melyik gyártótól a kettő közül. Eddig csak Samsung telefonjaim voltak, viszont sokan ajánlották az Apple termékeit is...ezenkívűl Iphone 7 plusa van az unokatesómnak és neki nagyon tetszik. Valamint ugye az Iphoneok úgymond divattelefonok és rengeteg klassz kiegészítő van hozzájuk.

Az Androiddal csak pozitív tapasztalataim vannak, de meg szeretném tapasztalni a "másik oldalt" is.🙂



2018. aug. 4. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
10%
Egyiket se, én a Huawei-t javaslom, hónapok óta tökéletes. A Samsung már az első hónapokban lefagyott, az Apple-nek meg csak a neve a menő.
2018. aug. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én a samsungot ajánlanám.

Elsősorban azért, mert az Iphone-nak teljesen más kezelőfelülete van, mint egy androidos telefonnak, persze át leher rá szokni.

Másodszor pedig az ár-érték arány miatt. Egy ugyan olyan specifikációkkal rendelkező Iphone többszörösébe kerülhet egy androidos telefon árának, és ez igaz az osszes Apple termékre.

Pl. a múltkor találtam egy Macbook pro 2018-at 1 millió Ft-ért intel core i7-es procival és 16GB rammal. Az én gépembe ugyan ezek vannak, csak én a gépemet kihoztam 250 000 Ff-ból.

És sajnos telefonoknál is ugyan ez a helyzet.

2018. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha kiszeretnéd próbálni az ios-t, akkor mi a kérdés?

Vegyél iPhone-t max megbánod ha nem tetszik.

2018. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!