Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Google fiókomnál nem működöt...

A Google fiókomnál nem működött a telekom SIM kártyás fizetés, ezért eltávolítottam, de mikor újra hozzá akartam adni, nem engedte. Csak bankkártyát vagy hitelkártyát enged. Hogy adhatom újra hozzá?

Figyelt kérdés
Már rohadtul idegesít, hogy egyszerűen nem engedok elintézni amit szeretnék.
2018. aug. 9. 16:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*eltávolítottam a fizetési módok közül.
2018. aug. 9. 16:09
 2/17 anonim ***** válasza:
2018. aug. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Ezt miért linkelted be? Nem értem.

"Meastro kártyám van ezzel nem engedi"

Én SIM kártyával szeretnék, amit fel sem ajánl, pedig eddig ezt használtam fizetésre.

2018. aug. 9. 16:21
 4/17 A kérdező kommentje:

Ha rámegyek playből a fizetési lehetőségekre, annyit mitat, hogy hitel v bankkártya


Ha a továbbiakra megyek, akkor pedig egyből webea felületre dob ahol szintén bank/hitelkártyát kéri, küldenék képet, de ez a "kedves" oldal már nem engedi.

2018. aug. 9. 16:29
 5/17 anonim ***** válasza:

Estleg ezért.

"Gyanús volt és újraindítottam a telót, már rég volt, és megjelent a mobilos fizetés opció. Úgy látszik néha kell egy resi a mobilnak a sok frissítések miatt."

2018. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
:D :D
2018. aug. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Újraindítottam és ugyanúgy nincs ott :)
2018. aug. 9. 19:14
 8/17 A kérdező kommentje:
Egyébként ez volt az első, amit kipróbáltam
2018. aug. 9. 19:16
 9/17 anonim ***** válasza:

Fizetési módoknál eltávolítasz MINDENT

Telefont újraindítod

Majd Play Áruházban ott kell(ene) lennie a fiók/fizetési módoknál a telefonszámla lehetőségnek (Én esetemben "Magyar Telekom") és simán engedi hozzáadni

(Ezen válaszüzenet írásakor ki is próbáltam)

2018. aug. 10. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én is megnéztem, kíváncsiságból...

Nekem sem dobja fel a SIM kártyás fizetés lehetőségét, pedig korábban már fizettem így, csak akkor el is távolítottam, nehogy véletlenül vegyek meg egy drága appot. Telekomos vagyok, a napokban Telekoméknál sok hibát tapasztaltam. Talán ez is ilyen és a kijavítás után újra mindenkinek elérhető lesz a funkció...

2018. aug. 10. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!