Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Google fiókomnál nem működöt...

A Google fiókomnál nem működött a telekom SIM kártyás fizetés, ezért eltávolítottam, de mikor újra hozzá akartam adni, nem engedte. Csak bankkártyát vagy hitelkártyát enged. Hogy adhatom újra hozzá?

Figyelt kérdés
Már rohadtul idegesít, hogy egyszerűen nem engedok elintézni amit szeretnék.
2018. aug. 9. 16:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

#9: köszi, kipróbálom. Egyébként az nem lehet, hogy a telefonom nem támogatja? Lehet hülyeség, de valamiért ilyesmit írt mikor meg akartam venni az adott tételt. Nemrég cseréltem le a régi telóm, de ez jobb mint az volt. Jelenleg Xiaomi Mi A1em van.


És egyébként már megvenni sem tudom amit akartam, mert 400 forintom volt a telón, úgy gondoltam megveszek egy packot a játékban amivel már 2 éve játszok, másra úgy se lenne elég kb. Erre tegnap küldtek egy üzenetet, hogy egyenlegem 300ft alá csökkent blablabla, majd nem sokkal később jött mégegy, hogy a napi net szolgáltatást sikeresen bekapcsolták es vmi 151ftot levontak. Meglepődtem, mert nem kértem, felhívtam szolgáltatót, azt mondták a díjcsomagom ilyen, hogy levonják naponta napi netre a lóvét. Eddig ilyen nem volt, azóta sem kértem, valamint nem tájékoztattak erről hogy ez így megy. Kikapcsolttattam, de természetesen a pénzt nem adták vissza, magyarul elment a semmire. Úgy is mondhatnám ellopták tőlem

2018. aug. 10. 09:37
 12/17 A kérdező kommentje:
Egyébként Telekomos vagyok
2018. aug. 10. 09:38
 13/17 A kérdező kommentje:

#10:

Az utolsó ilyen sim kártyás vásárlásod után nem váltottál telefont? Mert én igen, és lehet hogy ez a baj

2018. aug. 11. 07:37
 14/17 anonim ***** válasza:

Nem váltottam telót azóta...


Nézelődtem google -éknál (a súgóban is), de semmi hasznosat nem találtam arról, miként lehet hozzáadni mobil fizetési módot, ha a play áruház nem ajánlja fel...

2018. aug. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Play áruház adatok törlése után megoldóz.
2018. aug. 12. 07:41
 16/17 A kérdező kommentje:
Csak telekomnak köszönhetően már nincs pénz a vásárlásra :) pont egy százas hiányzik, hát ezért nem fogom feltölteni. Úgy gondoltam a maradékot így hasznalom fel, de hát nehogy már sikerüljön, muszáj volt ellopni a pénzt.
2018. aug. 12. 07:44
 17/17 anonim ***** válasza:

Ez nagyon érdekes jelenség:

Tegnap eltávolítottam a play áruház frissítését, amivel az alkalmazás adatai is törlődnek (amint elindítottam frissítette is magát az áruház) és ugyan úgy nem volt a fizetési lehetőségek közt a mobil szolgáltató.

Ma, miután láttam amit írtál megnéztem közte van -e, de nem volt. Töröltem az áruház adatait és tádám, közte van.


Talán közé van ennek ahoz, hogy Telekomék rendszerében a héten hiba volt és több szolgáltatás sem működött egyes ügyfeleknél?

2018. aug. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!