Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet ténylegesen megszün...

Hogy lehet ténylegesen megszüntetni egy Telenor előfizetést?

Figyelt kérdés

Telenor előfizetésem van egy ideje (lakossági). A hűségidő már 1 éve lejárt és meg akarom szüntetni az előfizetésemet.

Ezért bő 1 hónapja be is mentem egy üzletbe, ahol közöltem a szándékomat. Ott azt a választ kaptam, hogy az aktuális ciklus még végig fog menni, azt mindenképp ki kell fizetnem, de utána megszüntetik.

Nos, a számla meg is jött az "utolsó" számlázási időszakról, de az a gyanúm, hogy ez nem az utolsó fizetendő időszakom, ugyanis a SIM-kártya még mindig él, noha már 1 hete letelt az utolsó ciklus. Ilyenkor mi van? Most tényleg ennyire le akarják rólam szedni a pénzt? Mit csináljak, hova menjek, milyen formában jelentsem be nekik a szándékomat, hogy végre meg legyen szüntetve ez az előfizetés? Vagy forduljak valami felügyeleti szervhez? Ez esetben mivel tudnám bizonyítani, hogy én egyszer már szóltam a Telenornak, hogy szüntessék meg?



2018. szept. 14. 14:53
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Na végül bementem egy másik üzletbe és felmondtam a szerződést. Most már aláírt, lepecsételt papírom is van róla.

Az már egy másik kérdés, hogy így már két olyan hónapra is havidíjat kell fizetnem, amikor nem használtam / használom a telefont. De örüljenek, legyenek boldogok vele! Egy éveken át pontosan fizető ügyfelet végleg elbuktak ezzel. Biztos jó ez nekik.

Köszönöm a válaszokat.

2018. szept. 17. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!