Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mágneses telefontöltővel...

Mágneses telefontöltővel kapcsolatban van tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Mágneses töltővel kapcsolatban van tapasztalata valakinek?Én próbáltam még mikor bejöttek.Egy oukitellel.Nekem behalt a térerő.Gerjedt a telefon random.Hogy a mágneses töltőtől vagy hibás készülék volt nem tudom de azóta nem merem kipróbápni pedig hasznos lenne nagyon.


2018. okt. 5. 12:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hatása.

Tehát ha valami baja van a telefonodnak, a mágnes nélkül is ugyanúgy meglenne.

2018. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs velük. Egyszer berakod a micro/ c /.. usb-t, onnantól kezdve nincs állandó kihúzogatás. Az usb csatlakozó élettartama jelentősen javul. A mágnesnek nincs annyira erős tere, hogy a készüléket zavarja.


Amit írsz hibajelenségnek, az egy gagyibban összerakott wish/ebay terméknél fordulhat elő, ahol nincs meg rendesen az árnyékoló szigetelés a vezetőknél, és a közelben található hangszórót vagy az egyik telefonalkatrészt ez gerjeszthette.


Nekem ilyen problémám a mostaniakkal nem volt, mondjuk számtech. boltban vásároltam őket, megbízható boltostól, aki kényes az árujára :)

2018. okt. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!