Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire éri megvenni egy...

Mennyire éri megvenni egy Asus ZenFone mobilt?

Figyelt kérdés
[link]

2018. okt. 13. 13:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Zenfone 5 pl. rendben van, meg talán az 5Z.

Ez viszont kerülendő darab.

2018. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
miért kerülendő a ZenFone Live változat??
2018. okt. 13. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:

Kapható jobb elsősorban ennyiért, a 2GB RAM ma már nem sokra elég, az SD410 nagyon gyenge még átlag felhasználás mellett is feltűnhet a gyengesége.(hasonló erősségű SoC-t tesznek okosórákba, ezt csak viszonyítási alapnak írom)

Ja és az SD410-400-as széria kb. 4 éve képviselte az alsó középkategóriát.(Moto G, vagy épp az LG G2 mini idejében)

Sokkal inkább egy Meizu M6 mint az, de ennyiért már Meizu M6 Note-t is kapni.

2018. okt. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
viszont a MEzu márkát nem ismerem, mit lehet róla tudni? Esetleg egy ismertebb márkás mobilt tudnál még ajánlani?
2018. okt. 13. 16:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Elég ismert A brand, nagyon minőségi termékeik vannak, múltjuk nem olyan hosszú viszont a hifi világában elég sokat tettek le az asztalra.

Szvsz. tőlük nem kell félni, ezzel szemben az ASUS rengeteg terméket gyárt, nagy múltú viszont jó telefont csak sok év próbálkozás után sikerült letenni az asztalra.

(Zenfone 5Z, ezelőtt a Zenfone 2 volt, meghát a régi Padfone széria is innovációban bőséges volt)

Szóval azt mondom hogy nincs különbség minőségben, viszont ár/érték arányban toronymagasan jobbak a Meizu telefonjai.

(kivétel a felső kategóriában, ott nagyot tarolt az 5Z)

Ismertebbek közül nem nagyon tudnék ajánlható darabot mondani.

2018. okt. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olcsóbb kategóriában tényleg jó a Meizu, én is tudom ajánlani, személyes tapasztalat alapján.
2018. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Eustock oldalon több Meizu és Xiaomi termék kapható ebben az árkategóriában.
2018. okt. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Főni válasza:

én nem hagynám ki a Zenfone max pro-t sem.

nagyon jó ár/érték arányú termék, hatalmas aksival

kamerája jobb mint amit eredileg nétől

és elérhető a mediamarktban is szerintem, de ha ott nem akkor edigital és emag is árulja, legalább megbízható helyen vásárolsz

2018. okt. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!