Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Akksi hiba vagy a telefon...

Akksi hiba vagy a telefon ment tönkre?

Figyelt kérdés

Reggel az történt, hogy félig töltött akksival a telóm kikapcsolt, nem volt hajlandó reagálni a bekapcsolásra. Ki kellett vennem az akkut, majd visszatenni, aztán bekapcsolt. Jelezte h 3%-on van az akksi, töltőre raktam de megint kikapcsolt, és csak úgy lehetett visszakapcsolni, hogy megint ki- és bedugtam az akksit. 3x is bekapcsolt, akkor 53%-os töltöttséget jelzett, majd kikapcsolt, és azóta semmi. Hard resetre sem reagál, töltőre téve nem világít a led, ha gépre dugom, a gép nem érzékeli a telefont.

Szerintetek halott?



2018. okt. 21. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:

kérj kölcsön egy akksit akinek hasonló telefonja van. Esetleg szervizben kérd meg őket egy használt akkuval teszteljék le.


Mármint ha nem beépített akkus.


Ha meg igen, akkor aliexpressről rendelsz egy újat, de gyárit.

2018. okt. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ha gépre dugom, a gép nem érzékeli a telefont."

Kikapcsolva minden telefon ilyen.

"Hard resetre sem reagál,"

Kikapcsolva nincs semmilyen reset.

Mit is mondtál, milyen készülékről van szó?

2018. okt. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló

Volt még 30 százalék puff kikapcsolt

Rádugtam kikapcsolva tölteni kiírta: 3%

Aztán töltöttem százra

Bekapcsoltam és már nagyjából jó volt

Az aksi vagy szét ment vagy mint nekem is kalibrálódott ha cserélhető az aku akkor nem nagy baj de kérdés h megéri e


Ez milyen teló?

2018. okt. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
LG G5. Mondjuk az a baj, hogy töltés közben melegszik, szóval szerintem nem az akksi lesz a ludas :(((((
2018. okt. 23. 23:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Xiaomi redmi 4X az jó teló!

Az lg telókat szidják mint a bokrot!

Szerintem vidd be szerivízbe ha nem éri meg vegyél egy ujjat ha megéri akkor javíttasd attól függ mi a baj!

2018. nov. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!