Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek a Nokia 625 Windows...

Mit tegyek a Nokia 625 Windows okostelefon ommal?

Figyelt kérdés

Nègy ève vásároltam a telefont ès most már nem müködik.Egyesek azt mondják, hogy a Windows megszüntette a szolgáltatát.

Èn az Oraengtől vásároltam szerződés alapon.

Most megkèrdeztem az Oraengtől,hogy ki felel azèrt, hogy vethetem a kukába.Azt mondták,hogy a Windows.De èn nem a Windovszal köttem a szerződèst hanem az Oraengal.

Lètezik,hogy valaki kárrpotolnia kell?



2018. okt. 29. 06:36
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy a szennyet kihozhatom belőled.

Legalább tudom milyen a társadalom alja.

2018. okt. 29. 15:21
 12/34 A kérdező kommentje:

Hát nálad az intelligencia kèrdèse az amint irtad"leszarom".Na ez ha nálad inteligencia,akkor neked mi az ami nem intelligencia?

A tèmárol nem írtál mert a te intelligenciád szerint,a tèmát nem ismered.

Azèrt szeretem szivatni az ilyen önjelölt intelligenseket,szórakozok rajtuk.

2018. okt. 29. 18:39
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező.

Külső szemlélőként inkább te vagy az akin lehet mosolyogni, igaza van

2018. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Köztünk ügyvèdre nincs szüksèg,gibicre mèg annyira se.Ugy látom a bejegyzèseit nem olvastad.
2018. okt. 29. 20:05
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
De olvastam. Ahogy a tündér is, valamint a kérdésedet is... Hát az sem vetít sok jót
2018. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Tiédet*


Autocorrect

2018. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

"A te.utasitásában a Nokia 6 èvet vállal."


Mi az, hogy te.utasítás? Na mindegy, ha ennyit vállalna, akkor ott az elérhetőség lehet írni nekik.

2018. okt. 29. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

18.A"telefon használati utasításban 6 èvet ír mint minimum èlettartam.De ez nincs az oraengtől ahol vásároltam szerződèsben,csak a 2 èv garancia.

Köszi a fenti válaszodat.

2018. okt. 29. 22:04
 19/34 Alex Fly ***** válasza:
Szóval nem tudod bekapcsolni. A szervizben mit mondtak, mi baja? Mivel feltételezem, hogy egy 4 éves készülék esetén a garanciaidő lejárt, ezért a javítást neked kell fizetned. A szolgáltatónak amúgy sem az a dolga, hogy az elromlott készüléked javítását fizesse...
2018. nov. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
19.Nem èrted!Nem a telefon van elromolva,hanem a Windows megszüntette a szolgáltatást,így a Windovsz Phone telefonom nem müködik.
2018. nov. 4. 11:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!