Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek a Nokia 625 Windows...

Mit tegyek a Nokia 625 Windows okostelefon ommal?

Figyelt kérdés

Nègy ève vásároltam a telefont ès most már nem müködik.Egyesek azt mondják, hogy a Windows megszüntette a szolgáltatát.

Èn az Oraengtől vásároltam szerződés alapon.

Most megkèrdeztem az Oraengtől,hogy ki felel azèrt, hogy vethetem a kukába.Azt mondták,hogy a Windows.De èn nem a Windovszal köttem a szerződèst hanem az Oraengal.

Lètezik,hogy valaki kárrpotolnia kell?



2018. okt. 29. 06:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

"Hagytad magad átverni, szerintem rajtad röhögnek a szervizben azóta is."


Vagy egyszerűen csak nem értetted meg, amit mondtak. Eddigiek alapján egyértelműen látszik, ha ennyire értetlen vagy, akkor kizárom, hogy felfogtad volna a szóban átadott információkat, illetve azt képes lennél ide úgy továbbítani, ahogy az a valóságban elhangzott. Ismerjük már az ilyet...

2018. nov. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

31.Figyelj ide te mèreten aluli okos.

Ha a 8,1-es megvan vonva,azèrt a 10-es megy.Ès ha a 625 Lumiára nem lehet rátenni a 10 W-ot mert nem alkalmas,akkor mègis mièrt az okoskodásod.

Akkor mègis jogos a kèrdès:Mièrt nem kapom a 8,1w-t?

2018. nov. 12. 10:35
 33/34 anonim ***** válasza:

hülyegyerek, a 8.1es windowsos telefonok is működnek... a támogatást vonták meg, a működését nem kapcsolják le.. a windows xp támogatását is beszüntették már a pc-ken, mégis működnek... csak frissítés nem jön új. Ettől még a rendszer működik. ha a telefonod nem, az hardveres hiba miatt van ergo elromlott....

de túl nehéz felfogni ahogy látom

2018. nov. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

# 32


Annyira tudtam, hogy ezen is fennakadsz. A Microsoft linket csak azért tettem be, hogy felfogd a lényeget, ha már nekünk nem hiszel:


____Egy telefon működik a támogatás megszűnése után is.___


Te meg a felfogás... Ennek ellenkezőjét állítod, ami egyszerűen ostobaság. Hiába szajkózod ugyanazt, attól még nem lesz kisebb butaság.


Nekem viszont van elképzelésem, hogy te milyen mentális problémákkal küzdhetsz, hiszen sokféle emberrel találkozom, szerviztevékenység során, évtizedek alatt. Úgyhogy jó lenne, ha nem másra próbálnád kivetíteni a saját hiányosságaid!


Ez ugyanis pont a legegyszerűbb figurák ismérve: mindig magából indul ki.

2018. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!