Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek a Nokia 625 Windows...

Mit tegyek a Nokia 625 Windows okostelefon ommal?

Figyelt kérdés

Nègy ève vásároltam a telefont ès most már nem müködik.Egyesek azt mondják, hogy a Windows megszüntette a szolgáltatát.

Èn az Oraengtől vásároltam szerződés alapon.

Most megkèrdeztem az Oraengtől,hogy ki felel azèrt, hogy vethetem a kukába.Azt mondták,hogy a Windows.De èn nem a Windovszal köttem a szerződèst hanem az Oraengal.

Lètezik,hogy valaki kárrpotolnia kell?



2018. okt. 29. 06:36
1 2 3 4
 21/34 Alex Fly ***** válasza:

Te nem érted. Ha a Windowsnak lejárt a támogatásab az csak annyit jelentb hogy nem kap több frissítést. A készülékedre telepített verziónak attól még ugyanúgy működnie kell. A notimon is kitűnően fut a már jóval régebben lejárt WinME.

Ha a mobilod nem működik, annak nem a terméktámogatás hiánya az oka.

2018. nov. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

"Nem èrted!Nem a telefon van elromolva,hanem a Windows megszüntette a szolgáltatást,így a Windovsz Phone telefonom nem müködik."


Még ekkora sötét butaságot... is ritkán látni.

2018. nov. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 A kérdező kommentje:
19.Nem èrted!Nem a telefon van elromolva,hanem a Windows megszüntette a szolgáltatást,így a Windovsz Phone telefonom nem müködik.
2018. nov. 4. 20:08
 24/34 anonim ***** válasza:

Nem hiszem el, bemásoltad ugyanazt a hozzászólást, még arra sem volt eszed, hogy a 19-es számot átírd.


Ritkán látni ilyen buta egyént.


Egyik rokonomnak is van egy Lumia 640, működik, ennyi... Nem mintha példákat kellene sorolni, csak már az ostobaságnak erre a szintjére nem tud mit mondani egy épeszű ember.

2018. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

24.Te ki vagy,hogy megmondod a frankot?

Butább vagy egy hordodugonál.

Ha èn elvittem a szakszervizbe ès azt mondták,hogy a Windows megvonta a szolgálatot a telefonokrol,akkor mègis,hogy vagy okosabb egy bunkó rendőrnèl.

Annyira ėrtelmetlen vagy,ajánlom iratkozz be egy autista iskolába.

2018. nov. 11. 17:15
 26/34 anonim ***** válasza:

"a Windows megszüntette a szolgáltatást,így a Windovsz Phone telefonom nem müködik."


Ez így ebben a formában ostobaság, hiszen akkor senkinek nem működne a Windows-telefonja.

Ezzel szemben működik, lehet vele telefonálni, böngészni, navigáció is olyan, amilyen volt stb.

Aki ezt nem képes felfogni, annak tényleg valami baj lehet a fejében.

2018. nov. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

24.Te ki vagy,hogy megmondod a frankot?

Butább vagy egy hordodugonál.

Ha èn elvittem a szakszervizbe ès azt mondták,hogy a Windows megvonta a szolgálatot a telefonokrol,akkor mègis,hogy vagy okosabb egy bunkó rendőrnèl.

Annyira ėrtelmetlen vagy,ajánlom iratkozz be egy autista iskolába.

2018. nov. 11. 17:50
 28/34 Alex Fly ***** válasza:

@27: Ez most komoly? Ne légy már ennyire értetlen! A terméktámogatásnak semmi köze ahhoz, hogy elromlott a telefonod.


Mikor állt le végleg a WinME támogatása? 15 éve? Akkor hogyan lehetséges, hogy a notin azóta is problémamentesen működik?

2018. nov. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Milyen gyerekes szint már ez, hogy valaki szajkókzza a saját butaságait? Szánalmas...


[link]


— Mit jelent a támogatás megszűnése az ügyfelek számára?


"A támogatás megszűnése azt jelenti, hogy többé nem adunk ki termékfrissítéseket vagy biztonsági frissítéseket. Ez összhangban van a terméktámogatási ciklusokra vonatkozó szabályzatunkkal."



— 2017. július 11. után is működni fog a telefonom?


"Igen. Windows Phone 8.1-es eszköze 2017. július 11. után is működőképes lesz, de ezt a dátumot követően nem jelennek meg hozzá új frissítések (a biztonsági frissítéseket is beleértve), és a biztonsági mentési funkciók, valamint az egyéb háttérszolgáltatások is fokozatosan megszűnnek, a fent leírt ütemezés szerint."

2018. nov. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

"Ha èn elvittem a szakszervizbe ès azt mondták,hogy a Windows megvonta a szolgálatot a telefonokrol,akkor mègis,hogy vagy okosabb egy bunkó rendőrnèl."


Erre most nagyon rászóltál, mert szakszervizem van nekem is, úgyhogy engem ne fárassz a gyerekes butaságaiddal!

Ha neked tényleg nem működik a telefonod, akkor az hibás. Ennyit képtelen voltál leszűrni az eddigiekből?

Hagytad magad átverni, szerintem rajtad röhögnek a szervizben azóta is.

Rendőrök hogyan jönnek ide, ez is egy ilyen alacsony színvonalú megjegyzés volt részedről. A szőke nőkön nem akarsz még gúnyolódni? Hol élsz ember...



"Te ki vagy,hogy megmondod a frankot?"

Hogyne mondanám, ha egyszer szakmabeli vagyok, te meg elvileg azért jöttél ide, hogy (lehetőleg) szakemberek tanácsát kérd.

Megkaptad, mit vergődsz még mindig...

2018. nov. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!