Iphone 6s 2019-ben?

Figyelt kérdés

eddig egy win10-es telefont hasznaltam, februarban kapnek uj telefont. a max ára 100K lehet, és a iphone e 6s 32GB kb pont annyi(vagyis addigra biztos lemegy annyira, mivel most 110K). gimis vagyok, tehát nem kell csucstelefon.

mennyire éri meg megvenni?meddig lehet majd hasznalni?



2018. nov. 12. 18:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Mindjárt jönnek, akik szerint ennyi pénzért jobbat kapsz.

Ha az a telefont tetszik neked, akkor megéri.

Meddig lehet használni? Amig tönkre nem teszed, vagy el nem romlik. Egy telefon akkor is működni fog, ha már nem kapja meg a legújabb frissitéseket.

2018. nov. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Farkas999 ***** válasza:
4 és fél éve megjelent telefon vásárlását én meggondolnám. (2015 szeptemberben jött ki) Ahogy az előző írta ennyi pénzért sokkal újabb, nagyobb tudású masinákat lehet találni. Nézz szét, a win-10 után csodákat fogsz látni.
2018. nov. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
54%

Én, inkább 3 féle különböző Xiaomi-t tudnék ajánlani, amik bőven, 100E Ft alatt van:

Xiaomi Mi Max 3 -> ha már (szinte) tabletet szeretnél venni (6,9" átló).

Xiaomi Redmi Note 6 -> ha nem tartasz a NOTCH-tól.

Xiaomi Mi A2 -> pure (stock) Android.

A felső kettőn, MIUI van, aminek a kezelőfelülete, az iOS-éhez hasonlít. Frissítésekkel kapcsolatban, a Xiaomi idáig nem okozott csalódást, több éves telefonjaikat is szokták frissíteni.

Bár kérdező: ezt te tudod, ha van olyan, ami csak az iPhone-n van és azt gyakran használod is, akkor vedd meg.

2018. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én alapvetően nem szeretem az androidot, nem megbízható. Apukám informatikus, szval valamennyire értek hozza/hallottam róla. A xiaomi meg elvileg tényleg jó, de én a kínai dolgokról felek egy kicsit +androidos
2018. nov. 13. 17:23
 5/16 anonim ***** válasza:
58%

Más dolog hallani és más tapasztalni.

Ha annyira "szr" lenne az android, akkor nem vinnék a telefonokat mint a cukrot.

Lásd a Windows-os telefonok is eltűnnek, mig az android köszöni szépen jól van.

Én sem irom le az ios-t. Sőt kipróbáltam, hogy legyen róla legalább fogalmam, hogy milyen a rendszer.

Mivel én egy átlagos felhasználó vagyok nem nagy igényekkel, nem találtam "szrnak".

2018. nov. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

"... én a kínai dolgokról felek egy kicsit +androidos"


Másfél éves, androidos (alsó-középkategóriás) kínai telefonom van (nem Xiaomi) és teljesen megbízhatóan működik, nincs belassulva, lefagyni sem szokott, mint ahogy itt sokan szokták írni a kínai telefonokról. Az árát tekintve, ha még fél-1 évet elmegy, már jól jártam vele. Van amúgy 3+ éves androidos telefon is a családban és az is csak minimálisan van belassulva és még bőven a használható kategória. Szóval, azért nem kell általánosítani a kínai és/vagy androidos telefonokkal kapcsolatban!

2018. nov. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

vedd meg nyugodtan, ha fontos a stabil rendszer akkor jó lesz , igazából még az 5s is megfelelően gyors arra a célra amire a gimisek használják , insta snap face…

kamerája már nyilván nem számít egy fullosnak. én egy iPhone 7 et használok én 140 be vettem használtan (128Gb)

énis vehettem volna ennyibe más telefont is ami persze androidos lenne de inkább abból nem kérek. Leginkább azért mert a kamera szinhőmérséklete nem tetszik ezeken az ázsiai vackokon mint a huawei honor Xiaomi tul fehér az ember arca, sony nem értem miért nem tudja megcsinálnijól a saját telefonján.

iPhone nak meg tök természetes és annak a legjobb a kamera színhőmérséklete

2018. nov. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Megéri, hidd el. Sokkal értékállóbb bármelyik androidos telefonnál. Ha belegondolsz melyik 4 éves csúcstelefont tudod eladni 100k alatt kicsivel?

Minőséggel nem lesz gond, a 6s különösen strapabíró (szerintem). De ketchupba azért ne mártogasd.

(Egy Huawei tulaj)

2018. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
En is ugyan olyan helyzetbe vagyok mint te:) februarba lesz a szulinapom apatol kapok 100ezerert teledont.iphone 6s rosgoldra gondoltam en is. Apanak van ilyen(tavaly vette) es nagyon szereti szerintem nem szamit h hany eve jott ki a telefon
2018. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Én Iphone 6-ot vettem nyáron, újonnan. Szeretem. Első iPhone-om. Elégedett vagyok vele. Nem váltanék semmi pénzért vissza androidra!


Mindenképp megéri megvenni, támogatom az ötletet! Nem kell félni. Vedd meg, ha nem is jön be, pár hónaposan el tudod adni és vehetsz újat.


18/f

2018. nov. 22. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!