Iphone 6s 2019-ben?

Figyelt kérdés

eddig egy win10-es telefont hasznaltam, februarban kapnek uj telefont. a max ára 100K lehet, és a iphone e 6s 32GB kb pont annyi(vagyis addigra biztos lemegy annyira, mivel most 110K). gimis vagyok, tehát nem kell csucstelefon.

mennyire éri meg megvenni?meddig lehet majd hasznalni?



2018. nov. 12. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Farkas999, azért megtanulhatnál számolni. 2015 szeptembere az három éve volt.
2018. nov. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, varom a tobbit:)
2018. dec. 24. 15:10
 13/16 anonim ***** válasza:
Nekem Xiaomi Redmi 5 plusom van. Rögtön a kiadás után megvettem, már majdnem egy éve megvan. Tényleg nagyon megbízható, nem lassult be, imádom. Egyszer vízbe is ejtettem, de szárítás után rendbejött. Szerintem vegyél 50 ezerért valami Xiaomit vagy Huaweit, ha nem akarsz komolyabban játszani rakta,akkor simán jó lesz. Mondjuk az enyémen simán elfut a PUBG is például. Nagyon megérik a Xiaomi telóm. Van akkora élmény használni őket mint egy Iphonet. Én a helyedben csak a 100k felét költeném telóra, a többiből még el lehet menni haverokkal kimozdulni.
2018. dec. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem most januárban 2 éves a 6S-em, szerintem megéri. ;)

Az asszony eddig egy hulladék Huawei P8 Lite-ot használt, de pont most kedden jött meg neki a 6S. 108.000-ért rendeltem neki. Szerintem bőven jó lesz az elkövetkező pár évben neki.


Persze attól is függ, hogy mire használnád. Pl játszani nem vennék iphone-t, de normál használatra számomra mindenképp az iphone a nyerő. (de pl az X, XS, XR nem tetszik)

2019. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Előre is bocs a hosszas felsorolásért, de amik megérik azokat kb. én most ki fogom listázni neked :D Ahol van noccs, meg ilyesmi baromság, ott említést teszek róla, amelyiknél meg nem említem, ott nincs noccs.

Xiaomi Mi Mix 2 64GB - 80 000Ft-tól (előző generációs SoC, de jó az még)

Xiaomi POCOPHONE F1 - 94 000Ft-tól (csúcs SoC, azaz Snapdragon 845). Nem is értem miért nem lett még ez megemlítve, részemről ez a modell külön kiemelendő ár/érték arányban, amolyan bestbuy. Valamilyen Widevine DRM (tartalomvédelmi szoftver/hardverszabványszerű cucc) támogatásának hiánya miatt nem lehet bizonyos streamingszolgáltatóknál 480p fölötti felbontásban nézni műsorokat, de a YouTube-ot ez nem érinti. Ennyi a baja. NOCCS-veszély!!!

Honor 10 64GB - so-so, 98-100 000Ft-tól (szintén csúcs SoC, csak Huawei megoldás, Kirin 970). NOCCS-veszély!!!

Budget-modellek innentől: Xiaomi Mi A2 és annak változatai - 60 000Ft-tól

Xiaomi Mi A2 Lite - 54 000Ft-tól. NOCCS-veszély!!!

Honor 9 Lite - 60 000Ft-tól

Vannak még igazából, csak végül úgy döntöttem, hogy nem listázom ki mindet. Az újabb Nokia telefonok pl, meg úgy egy csomó eddig felsorolt (és nem felsorolt) Xiaomi telefon. Azok érik meg a maguk árában a legjobban szerintem, amiket leírtam, és itt megint kiemelném külön a POCOPHONE F1-et. Igaz, kimaxolja a keretedet, de 2018-as csúcs SoC-s telefonokat nem kapsz sehol 100 000Ft alatt még most sem. Talán a Mate 10 Pro áll a legközelebb a 100 000Ft-hoz, ezt úgy képzeld el kb. és abban is 2018 csúcs SoC van, a Kirin 970 (aminek már van utódja, a Kirin 980, de az még csak a Mate 20 szériában). Igaz, a külsején picit spóroltak és nem annyira prémium megjelenésű az F1, de funkcionalitásban a maximumot nyújtja, sokáig telefon lesz az még ilyen hardverrel felszerelve.

2019. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Bocsánat, a Honor 10 Lite még kimaradt, az is említésre méltó, pláne azzal a "Jeges Balaton" kinézettel (amit még mindig nem értek, hogyan nyerhette el az a név a zsűri tetszését). 80 000Ft körül. NOCCS-veszély!!!
2019. jan. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!