Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Azt valahogy meg tudom csináln...

Azt valahogy meg tudom csinálni, hogy a telefonom fájljaihoz hozzáférjek s laptopról? (root, és hack nélkül)

Figyelt kérdés

Elsősorban google fiókkal kapcsolatos megoldást gondoltam.

Amúgy csak 1 fájl kell, ami egy CyberLink PowerDirector-ban és YouCut-ban azon a telefonon megvágott .mp4 formátumú 1,56 GB nagyságú videófájl.



2018. nov. 13. 15:24
 1/5 anonim ***** válasza:
He? Kábel? Google drive? Airdroid?
2018. nov. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ja és azt elfelejtettem leírni, hogy ezt úgy szeretném elérni, hogy fizikailag ne kelljen hozzányúlnom a telefonomhoz.

Amúgy meg mi az at Airdroid, hogy kell használni?

Soha nem hallottam még róla

2018. nov. 13. 17:13
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

"úgy szeretném elérni, hogy fizikailag ne kelljen hozzányúlnom a telefonomhoz."



Olyan bizony nincs.



"Soha nem hallottam még róla"


Akkor itt az ideje.

2018. nov. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Rájöttem közben :D


Az Airdroidra regisztráltam is.


Jól hiszem azt, hogy elég csak hozzáadni a telefont az airdroid-hoz és hozzáférek mindenhez?

2018. nov. 13. 19:59
 5/5 anonim válasza:

a telefonhoz nem szabad hozzányúlni! De feltétlenül regisztrálj fel az összes létező felhőbe mert csak és kizárólag ugy tud átmenni pc re az mp4 fájl.


usb kábel

2018. nov. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!