Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha egesz napra a mobiltelefon...

Ha egesz napra a mobiltelefon toltot a konnektorba hagyom akkor az okozhat balesetet? Pl tuz

Figyelt kérdés
Mindig ki szoktam hozni, ma elfelejtettem reggel es felek lehet valami baj

2018. nov. 21. 07:47
1 2
 11/19 Szirty ***** válasza:

Tégy ahogy jónak látod.

Lehetőleg ebben a stílusban ahogy most húzod az ekesort!

Remekül fogok szórakozni (hozok popcornt)... :)

2018. nov. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Az a gond, múltkori produkciód annyira felháborító volt, hogy veled még tudást sem szívesen osztok meg. Kár beléd.
2018. nov. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Szirty ***** válasza:

Én is megjegyezném a neved, de a névtelenség sötétségéből ugatsz kifele. Így könnyebb a lelkednek?


Az az eset volt amikor megemlítettem egy tényt te meg részletes magyarázni kezdtél valami egészen mást?

Ez ennyire megterhelte az idegrendszered?

2018. nov. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"megemlítettem egy tényt"


Érdekes árnyalata ez a butaságnak és tájékozatlanságnak (amit te ténynek nevezel).

Ember, mióta én összeraktam az első számítógépem a TV szervizemben (időszámításunk szerint Windows 98-ban), 20 év alatt igen sok furcsaságot, hülyéket láttam már a fórumokon, de az a gusztustalan munka párját ritkítja, amit te levágtál.


Egyáltalán miről beszélsz?


"Köszönöm hogy kimerítő, személyeskedéstől mentes szakmailag és műszakilag jól megalapozott cáfolatot írtál."


Nézzük a te szakmailag megalapozott cáfolataid, a másik témában:


"Jujj! Ember!"

"FACEPALM!"


Ezt nem te írtad? Ez a te szakmaiságod? Neked tényleg valami bajod van, ha ennyire nem veszed észre magad.

2018. nov. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Szirty ***** válasza:
OMG!
2018. nov. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

"Szirty nevű felhasználó válasza:

Nem tudom."

---------------------------------------------------------

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

Szirty nevű felhasználó válasza:

Bekötést, doksit nem kell ide linkelni...

Sokkal egészségesebben tudsz így fröcsögni!

Hajrá! :)

------------------------------------------------------------------


Utóbbi különösen felháborító, hiszen a Szirty nevű felhasználó kötött belém, de teljesen alaptalanul, saját butasága folytán. Mert még annyit sem tud, hogyan van bekötve általában az USB 1A kimenet.

Pedig szakmailag szinte köztudott és borzasztó egyszerű, ehhez doksit linkelni... azóta is ezen röhögök.

Elképesztő arcátlanság.

2018. nov. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Szirty ***** válasza:

"Nézzük a te szakmailag megalapozott cáfolataid, a másik témában:"


Semmilyen magyarázatot nem fogok hozzá fűzni ha te eleve nem voltál hajlandó rá. Hová gondolsz?


"megemlítettem egy tényt"


"Érdekes árnyalata ez a butaságnak és tájékozatlanságnak (amit te ténynek nevezel)."


Halovány viola fogalmad sincs mit neveztem ténynek ugye (ezt épp most bizonyítottad be)? :)

Abbahagyhatnád magad lejáratását, mert bár eddig mosolyogtam rajta, de már átment szánalmasba.

Bár te tudod...

2018. nov. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Szirty ***** válasza:

Te vagy az "Gáz Pali"?

A csethun már nincsenek áldozatok?

2018. nov. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Semmilyen magyarázatot nem fogok hozzá fűzni ha te eleve nem voltál hajlandó rá. Hová gondolsz?"


Nem ez a gond, fel sem fogod, ez a szánalmas. Gúnyosan beszóltál nekem (vagy inkább bárgyún vigyorogtál), mintha én valami hatalmas hülyeséget írtam volna. Te pedig, a "nagy okos" csak röhögsz rajtam.


Miközben én tudom, hogy egy végtelenül egyszerű dologról van szó, amiről neked fogalmad sincs. Tehát lejáratod magad, szánalmas vagy.


De lényegében ezt csináltad a korábbi, PC-tápos ügyben is. Fensőbbségesen leugattál, de én tudom, hogy hülyeséget beszéltél, akkor meg is indokoltam.

De te ezek után is csak csináltad a fejed, normális ellenválaszt nem adtál.

Ezért írtam is, hogy jó, semmi gond, csak így akkor alulmaradtál egy szakmai vitában.

Részletes szakmai indoklásomra nem tudtál mondani semmit, csak én vagyok a hülye és kész.

Nincsenek érveid, csak egyszerűen lefikázod a másikat.

Ez végtelenül primitív.


Ne fikázz, ha azt sem tudod, miről van szó! Kérdezhetsz esetleg!


Nem találom most azt a témát, de véletlenül van itt egy másik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__egyeb-..

Mekkora buta, még erre a kérdésre sem tudtál rendesen válaszolni.

Itt is egy fontos feltétellel nem vagy tisztában, hogy mi a különbség az áramgenerátor vagy labortáp között.

De én is csak röhögök ezen, én is ugyanúgy nem indoklom meg, ahogy te szoktad. Nem is szívesen okosítanálak már ezután, nem érdemled meg.


Neked ilyen felületes a tudásod, villanyszerelő-szinten elvagy nagyjából, de elektronikához mélyebb szinten nem értesz.

Ilyeneken te csak röhögni tudsz, bután.

Másokat fikázni, pedig sötét vagy hozzá.

2018. nov. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!