Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sok a havi mobil előfizetésem?...

Sok a havi mobil előfizetésem? Nektek is ennyi? (Telekom)

Figyelt kérdés
Korlátlan 30-as hívás, 3 giga net, ingyen facebook, insta. Mindez 7.200 Ft-ért.
2018. nov. 26. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 20 giga netem lenne ugyanennyiért. A 3 gigás 2600 átszámolva. Így nekem baromi sok. Tuti nem fizetnék ennyit.
2018. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem Vodánál van a legkisebb csomag. Nekem az is sok. Árban is, illetve szolgáltatásban is.

100 egység van a tarifában, amiből kb. 10-12 percet használok el havonta. Az 500 mB adatforgalom gyakran érintetlenül marad. A munkahelyemen van Wi-fi, s otthon is.

2018. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Nekem 3000-4000 körül van, nem tudom pontosan mert a szüleim fizetik (hogy megmaradjon az arany-prémium akármi előfizetésük) és belföldön ingyen telefonálok, havi 6 giga netem van, de szinte sose használom el.
2018. nov. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a Telekom drágább a többinél, viszont ha a szolgáltatás minőségét nézzük, főleg vidéken, de volt szerencsém tesztelni mindhárom szólgáltató internetét a következő városokban (és falvakban) (Pestnél konkrét helyszínt is írok)


-Budapest: Keleti, Nyugati, Aquincum HÉV, Margit sziget, stb


-Esztergom (napi szinten)


-Szolnok


-Békéscsaba


-Lőkösháza


-Kevermes


Mindegyik helyen a Telekom nyert (toronymagasan) a Vodafone elfogadható, a Telenort meg hagyjuk.....



Esztergomban összevetetem a Telenort és a Telekomot

(Helyszín és készülék UGYANAZ)


A teszt úgy zajlott, hogy a Telenor illetve a Telekom internetével is SPEEDTEST-eltem mindkét szólgáltató budapesti szerverét 3-3 alkalommal, majd ebből vontam átlagot:


Telenor nettel Telenor szerver:


Ping: 24ms / Download: 3,60 Mbps / Upload: 15,0 Mbps (érdekes)


Telenor nettel Telekom szerver:


Ping: 30ms / Down: 1,10 Mbps / Up: 2,39Mbps


Telekom nettel telenor szerver:


Ping: 38ms / Down: 42,1 Mbps / Up: 10,7 Mbps


Telekommal Telekom szerver:


Ping: 9ms / Down: 52,5 Mbps / Up: 29,3 Mbps



A rekordot Telekommal Budapest Keletiben mértem:


Ping: 6ms / Down 186 Mbps / Up: 52,6 Mbps


Haverom Vodás, neki a rekordja 70 Mbps Pesten, Esztergomban örül a 30-nak de sokszor ledobálja


Illetve előfordult olyan is, hogy vodás nettel bizonyos oldalpn nem töltötte be a képeket, de rácsatlakozva a telekomos netre egyből működött minden


Telenor lőkösházán és Kevermesen nemhogy netre, de házon beül még GSM hívásra is csak alkalmanként lehet használni......

2018. nov. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

En telenoros vagyok. 7990 a havidíjam, plusz 1000 ft a plusz net. És fizetek készülék törlesztőt is.

Se a face se az insta nincs ingyen. Összesen nagyjából 14 ezret fizetek.

2018. nov. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Telenor, 5500 Ft, 50 perc ingyen, korlátlan net.
2018. nov. 27. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vodafon havi 4000ft 1gb net korlátlan beszélgetés 70 számokal,100 ingyen perc,bármely hálozatba,net szokott pont elg lenni de ha nyaralni megyek akkor kevés is .
2018. nov. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én szintén 30-as körzet számú, havi díjas számlás csomagú, Mobil Telekom előfizető vagyok. Nekem 8.323. Ft/hó a havi előfizetés díj. Ebben 15 GB mobil internet adat forgalom van, és a hálózaton belül ingyenesen és korlátlanul beszélhetek, míg más mobil hálózatba és vezetékesbe 150 Perc / sms / hó van benne.
2018. nov. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En is T-s vagyok.

7200ft-ot fizetek havonta.

ebben 1G net,korlatlan 30 as hivas,korlatlan face,insta,150 perc ingyen mas halozatba es valamennyi ingyen sms van.

eredetileg ez 8200 ft lett volna de mivel neten fizetem igy kapok ra 1000 ft kedvezmenyt.

szeptemberben volt 1 eve,hogy alairtam.

ahogy olvasom,mostmar dokkal kedvezobb csomagok is vannak

2018. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!