Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyek azok a legolcsóbb...

Melyek azok a legolcsóbb mobiltelefon típusok, amiket még érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 22:50
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ilike-t majdnem vettem, 10 000-ért adta a tesco a iLike U3 8GB-t.

[link]

Máshol dupla annyi. De elkapkodták. De ezek szerint nem is baj. Ugyanakkor nem feltétlenül olyan telefont szeretnék ami sokáig jó. Megeshet hogy valami olcsó még jót megveszek fele annyiért majd később a jobbat megint csak feleannyiért s összességében ugyanannyit költöttem 2 részletben.

Vagy ez rossz elképzelés?

2018. dec. 23. 10:53
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, hogy nem vetted meg! Amit nem értek, hogy ebben a telefonban mi kerül 20 ezerbe, mert azon kívül, hogy jó nagy akku van benne, semmi extra, sőt...


Nem tudom, rossz elképzelés-e, amit írtál, de én használtan 27 ezerért olyan telefont vettem tavasszal, aminek ez az Ilike nevű hulladék a közelébe nem ér még újonnan sem! Szóval, esetleg Hardveraprón nézz körül, ha olcsón akarsz viszonylag használható telefont, de ezeket a nevesincs telefonokat tényleg kerüld!

2018. dec. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Xiaomi vagy Meizu mobilok között nézz szét inkább, azok a jó okostelefonok, alacsony áron.
2018. dec. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!