Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone szervíz! Kerem aki...

Iphone szervíz! Kerem aki jártas ebben segítsen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Iphone 6 plus keszulekem, sajnos mar a 4. Alkalommal kuldtem vissza a szervizbe. A telefon kijelzője neha érzéketlen, nem lehet felvenni a hívást, de előfordult mar hogy a készülék kijelzőjenek also fele elfeketedett es vibrált! Vegig tokba volt tartva mind a 3 készülék, egyik sem esett le egyszer sem. Garancias, de 3 alkalommal sem csinaltak semmit, csak küldtek egy újat... most már úgy küldtem vissza, hogy videókat csináltam a hibákról. 3 különböző videot készítettem , es mind a 3-at elkuldtem a szerviznek. Igazabol annyit mondtak hogy naluk se mechanikusan se manuálisan nem jelent elo a hiba, utana kuldtem a videot, amire annyit mondtak hogy elkuldtek az Apple-nak. Győri hivatalos Apple szervízről beszelunk fogyasztóvédelem szóba jöhetne ha nem csinálnának semmit sem most se? Kezdenének vele valamit ?

2019. jan. 13. 15:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mit jelent az, hogy "küldtek egy újat"?
2019. jan. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
61%
Azt h az Apple nem javít hanem cserél (elvileg)
2019. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
2019. jan. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Kettes, de ha három készüléknek ugyanaz a hibája a kedves kérdezőnél, akkor elég erős a gyanú, hogy nála van valami gond, én nem a telefonokkal, nem?
2019. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha 3 készülékkel is hasonló bajod van, és a szerviz nem tudja reprodukálni a hibát, akkor gyanús hogy nem adtak újat, hanem mindig ugyan azt a hibásat adták vissza, mondván jó lesz ez.
2019. jan. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen lehet hogy en vagyok kritikus, de az osszes ismerosomnel es nalam is az osszes alma márkájú telefonomon volt ilyen gond... sajnos.. es ugy gondolom hogy ha mar kiad az ember 100x ezer forintot akkor tudjam mar felvenni azt a ..... telefont.
2019. jan. 13. 16:13
 7/15 A kérdező kommentje:
Kettes . Azt jelenti, hogy semmi javítás nincs hanem hogy kicserélték egy ujra ... tehat uj készüléket kaptam.
2019. jan. 13. 16:14
 8/15 anonim ***** válasza:
Érdekes, nekem egyetlen Apple telefonomon sem volt hasonló gond, pedig volt egy pár.
2019. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló... en arra gondoltam, hogy ezek csak papíron újak, egyebkent meg kitudja honnan szarmazik... hát nem gondolnám hogy ugyanazt kuldik vissza, mivel teljesen mas a sorozat szama es az ime szama is.
2019. jan. 13. 16:16
 10/15 A kérdező kommentje:
Arra is gondoltam hogy mivel mar eleg regi készülékről beszelunk . Legalabbis a gyártását ha nezzuk az 2014... azota eltelt 5 ev es mar szerintem nem birjak ezek a legfrissebb IOs-T ezert lassulnak be es csinaljak ezeket a hibákat.
2019. jan. 13. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!