Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone szervíz! Kerem aki...

Iphone szervíz! Kerem aki jártas ebben segítsen?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy Iphone 6 plus keszulekem, sajnos mar a 4. Alkalommal kuldtem vissza a szervizbe. A telefon kijelzője neha érzéketlen, nem lehet felvenni a hívást, de előfordult mar hogy a készülék kijelzőjenek also fele elfeketedett es vibrált! Vegig tokba volt tartva mind a 3 készülék, egyik sem esett le egyszer sem. Garancias, de 3 alkalommal sem csinaltak semmit, csak küldtek egy újat... most már úgy küldtem vissza, hogy videókat csináltam a hibákról. 3 különböző videot készítettem , es mind a 3-at elkuldtem a szerviznek. Igazabol annyit mondtak hogy naluk se mechanikusan se manuálisan nem jelent elo a hiba, utana kuldtem a videot, amire annyit mondtak hogy elkuldtek az Apple-nak. Győri hivatalos Apple szervízről beszelunk fogyasztóvédelem szóba jöhetne ha nem csinálnának semmit sem most se? Kezdenének vele valamit ?

2019. jan. 13. 15:52
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Hagyd ezeket a szarokat,vegyél normális telefont amit használni is lehet.
2019. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Hat ha lehetőségem lesz ra, akkor inkabb veszek egy huawei-T vagy egy xiaomif.
2019. jan. 13. 17:47
 13/15 anonim ***** válasza:

ne vegyél másik telót.

men be a szervizbe és verd az asztalt!

2019. jan. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Morzsi007 ***** válasza:
Milyen tokot használsz?
2019. júl. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Szilikont is , műanyagot is , mindenfélét. De nem hinném hogy ez befolyásolná a hibákat
2019. júl. 19. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!