Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek?...

Milyen telefont vegyek? Kicsit bővebben leírtam a dolgokat, kissé tanácstalan vagyok, és jol ki akarok jönni a pénzből, tehát?

Figyelt kérdés

Nos,nem volt sok az eletemben,úgyhogy tapasztalat sok nincs. Mondok 1et, valaki azt mondja jó, valaki azt,hogy volt neki , de hamar meghalt, van aki szerint inkább ezt,inkább azt,stb stb. De ha leirom az igényeim talán az pontosabb...

Akku:lehetőleg valami jó minőségű, strapabíró, nagy kapacitású legyen. Ez talán nekem a legfontosabb...nem akarok lemerülni, a jelenlegi kihal nagyon rövid idő alatt már,nem is nagy akku mondjuk,de már az utolsókat rúgja,plussz ha már veszek,valami minőség jó lenne mellé, csak az akku az egy kényes dolog lenne,hogy kihangsulyozzam. A rászánt penz...hat gyűjteni tudok, viszont ha pl van két telo, ebből az egyik 100x jobb,de ugyanannyiba kerül..ertitek.. Mit ajánlotok? Tapasztalat,egyebek is jöhetnek. Vagyis?


2019. jan. 19. 19:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd meg az Eustockot, amelyik teszik vagy szimpatikus azt vedd meg.
2019. jan. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért egy ártartományt írjál, hogy mennyit tudsz rá szánni.


Rendben, sokáig bírja az akku, de ezen kívül mennyire fontos továbbá a telefonban lévő hardver? Csak alapdolgokra (e-mail, Facebook, netezés) használnád vagy játékra is?

Kamera milyen lenne jó? Valami profibb vagy egy teljesen átlagos is elég?

2019. jan. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Xiaomi, 4000-es akkuval. Nezelodj.
2019. jan. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!