Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi tortenik, ha nem cserelem...

Mi tortenik, ha nem cserelem ki a telefonom rossz akkumlatorat?

Figyelt kérdés

Egy iPhone 6s Plus telefonom van (2 eves) es az utobbi idoben eszrevehetoen rosszabb az aksija, fel napot sem bir mar ki toltes nelkul, par ora alatt lemerul, rengetegszer kikapcsol amikor meg 50-30%-on van.

Az lenne a kerdesem, hogy ha ezzel nem csinalok semmit, akkor varhatoan meddig birja meg ki, illetve szamitsak e arra hogy hamarosan vegleg hasznalhatatlan lesz? Megeri e kicsereltetni az aksit, vagy inkabb ideje ujat venni?

Koszonom a valaszokat! :)



2019. febr. 15. 09:59
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek a segitseget! :)

Egyebkent ugy dontottem, hogy kicsereltetem az akksit, es jol dontottem, mert meg is mutattak hogy a regim mar eleg rossz allapotban volt. 10.000 Ft-ot mindenkepp megert az, hogy most nyugodtan hasznalhatom meg fel evig ezt a telefont. :D

2019. febr. 17. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!