Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek az iPhone 7 nevezet...

54545454 kérdése:

Mit tegyek az iPhone 7 nevezetű telefonommal? :

Figyelt kérdés
Megvettem egy embertől jó áron de ..(hogyha hülyeséget írok akkor mondom hogy ez az első iphonom) bejelentkezve hagyta az Apple ID fiókját és én meg rámentem arra hogy kijelentkezés de kellet az emberke jelszava .. a csávót nem tudom elérni mit kellene tegyek. Mert így az AppStoret nem tudom használni .kérlek valaki segítsen

2019. márc. 3. 18:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%

4-es 3-as! Előrébb lett a kérdező a válaszodtól?

és a tiedtől?


Különben rajtad kívül mindenki érti, amit írtam. Csak a kérdező hülyére vesz bennünket. Ettől függetlenül sem akartam azt írni, hogy lopott telefon. Különben ha valaki kezébe vesz egy bekapcsolt iPhont, elsőre látja, hogy azon rajta van e az előző tulaj adatai, vagy törölte őket. Ha meg nem látja, akkor vegyen valami egyszerűbb dolgot magának.

2019. márc. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Szirty ***** válasza:
81%

Jól meg kell ám nézni mit veszünk.

Hiába azt nem tudtam, ezt nem tudtam. Akkor így járás.

Nem mindenki jóhiszemű és jó indulatú. Főleg ha pénzt kap...

2019. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!