Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tenyleg gaz ha valakinek...

Tenyleg gaz ha valakinek samsungja van?

Figyelt kérdés

(A tizen/huszon evesektol kerdezem) nekem iphonom van es a barataimnak is akik sokszor meselik hogy meglattak egy jol kinezo sracot de aztan elovette a samsungjat es rogton kevesbe jott be nekik es hogy mennyire gaz a samsung. En vagyok az egyetlen akit nem erdekel hogy milyen telefonja van a masiknak?? Mar tenyleg gaz ha valakinek nem iphoneja van??

18/L



2019. márc. 28. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%

És hogyha új BMW-je van, akkor megint szimpi lesz?! Szánalmas :D


Egyébként meg fogadjunk, hogy a "menő" ájfonjaitok ezer éves szutykok (6, 6S, 5S, SE) én meg előveszem az S10-em és körberöhögöm az összes almás termékek, mert sokkal többet tud bármelyiknél :D :D

2019. márc. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
21%

Négy(!!!)haverom is van, akinek iPhone 5s-se van, és nem hulladék egyik se! Mindent tud, ráadásul baromi erős aksija van, ők csak havonta 1x töltik, emellett naphosszat rajta csüngenek, és nem merül le, míg egy kőkorszaki Allview az kb. háromnaponta vagy hetente csutkára merül.



Nekem volt ezüstszínű Samsung Galaxy S4-esem, de nem tartottam gáznak, a Samu sem merül le 3 nap alatt, emellett überjó képeket csinál, és a memóriája is kolosszális, sok minden ráfér. Most kaptam fél évvel ezelőtt szülinapomra 1 ezüstszínű Iphone 5s-est, és nem érzem magam többnek tőle. fuhhh... parasztok, ne törődj az ilyen f sgép ismerősökkel

2019. ápr. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Méghogy hetente 1x töltik???! Akkor szinte semennyit nem használják, csak van nekik! :D Anyámnak is iPhone 5S van, másra nem igazán használja, csak telefonál vele, és már ettől kb. 20-25%-ot merül 1 óra alatt!
2019. ápr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
A barátaid úgy tűnik, hogy egy óvodás értelmi szintjén ragadtak le. Elég sajnálatos, hogy 18 évesen még ilyen gyerekesen gondolkozik valaki. Na EZ AZ, AMI TÉNYLEG GÁZ. Ilyen felszínes emberekkel szóba sem állnék. Egy normális munkahelyen dolgozom, van itt Samsung, Huawei, iPhone stb és senki nem foglalkozik azzal, a másiknak milyen van. Mondjuk hozzátartozik, hogy értelmes emberek vannak itt, nem apuci pénzén nagyzoló tini lányok. Ha esetleg egy ilyen közegbe bekerülnek, mert már nem lesz apuci, aki megveszi nekik az iPhone-t, ők lesznek irtó gázok ilyen felfogással. Előbb-utóbb belefutnak egy irtó nagy pofonba, amit az élettől kapnak vagy szerencsésebb esetben benő a fejük lágya. Bár ez utóbbira nem fogadnék nagy térben, tekintve hogy mennyire el vannak maradva az értelmi fejlődésben...
2019. ápr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

#13

Azt írta a #12 hogy havonta egyszer, nem hetente. Szerintem a készenléti idő sincs 30 nap egy olyan telefonnál.

2019. ápr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ja tényleg, most látom, hogy havonta! Hát akkor meg főleg! :D
2019. ápr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Inkább az rohadtul gáz, hogy azzal foglalkoztok, hogy kinek milyen telefonja van. Ami meg pláne gáz, hogy ez alapján ítélnek is emberek.


És ha én azt mondom márkatársaimmal karöltve, hogy mindenki gáz akinek nem Huawei van, az nektek hogy esne? Mennyire tartanátok gáznak?

2019. ápr. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!