Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik iPhone készüléket...

Melyik iPhone készüléket lenne érdemes megvásárolnom?

Figyelt kérdés

Igazábol van egy nagyon jó androidos telefonom, ami egy középkategóriás telefon , de igazábol megvagyok vele elégedve csak azért gondoltam beszerezni egy iphone készüléket, mert azon az Airpods több funkcióját is hasznalni tudnám ,meg egy új fejhallgatóhoz is kéne apple termék szóval az lenne a kérdésem, hogy aki jobban ért hozzá az legyen szíves segíteni, hogy melyik iPhonet válasszam, igazábol csak zenehallgatáshoz meg netezésre kellene, de nem akarom azért a legrégebbik közül egyet megvenni hátha már akkor jobban megérné egy újabbat beszerezni .

tehát mi az amit ajánlanátok erre a célra?

Igazaból a legújabbak nagyon drágák,max ilyen 100k vagy 125k körülire gondoltam.

Vagy inkább akkor már érdemesebb lenne egy iPodot beszerezni? Ha már másik telefonom van?



2019. ápr. 22. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
ipod vagy i6 is elég rá
2019. ápr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha csak zenehallgatásra és netezésre használnád, akkor szerintem bőven elég az iPod.
2019. ápr. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!