Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez kamu lehet? Honnam tudhatja...

Ez kamu lehet? Honnam tudhatja ezeket az infókat? Lehet hogy csak egy prank?

Figyelt kérdés
Emailba ir nekem egy férfi és azt írja hogy szeretne látni Pesten, mert rappelek stb. Honnan tudhatja ezt!!Sose tettem ki sehova a zeném. És előbb felhiv magán számon (megadtam neki email be) Az én szüleimen kívül senkinek nincs meg. Komolyan. Nem hiszem hogy kamu mert a számom nem tudták volna megszerezni. Hacsak a levelező nem volt e kamu

2019. máj. 21. 17:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Hogy tudom megnézni hogy a számát?

Hogy ne legyen privát.

2019. máj. 21. 17:55
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Surgosen menj rendorsegre
2019. máj. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek az előző válaszolóval. Én be lennék parázva, és ha nem is mennék a rendőrségre telefonszám megváltoztatása és email cím törlése.
2019. máj. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ilyen komoly az ügy? Lehet valami Hacker vagy pedofil vagy mit tudom én?

Email címemet nem tudom megváltoztatni mert azon van minden fontos adatom


A telefon számom én adtam meg neki (hülye voltam). Nem lehet hogy csak valamelyik haverom?

2019. máj. 21. 18:18
 5/11 A kérdező kommentje:
Válaszoljatok még mert nagyon kivagyok akadva.
2019. máj. 21. 18:23
 6/11 anonim ***** válasza:
85%

Kérj tőle valami referenciát, ami ellenőrizhető.

Irodájának címe, adószáma, van-e közismert ügyfele stb.

2019. máj. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Nézd meg az email címem, az UFA a műsor gyártócége, enélkül nem is lehetne ilyen a vége :)

Nem szívatlak, tényleg az X-Faktorból kerestelek :)" "

Pontosan így írta le a válaszát

2019. máj. 21. 18:31
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem kamu komolyan
2019. máj. 21. 18:41
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Tehát egy ismeretlen írt neked egy emailt, és erre megadtad a telefonszámod és csodálkozol, hogy felhívott? Telefonszámot meg nem akarsz cserélni (ezt nem értem miért nem, mertattól a telefondo marad, bár néhány helyen át kell regisztrálni, de nem bonyolult).
2019. máj. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Azért pont egy rappernek illene kicsit vagányabbnak lennie...


A helyedben telefonon megkérdezném a fazont, hogy kitől értesült a szakmai munkásságodról, mikor és hol szeretne látni, mire készülj (pl. demófelvételt vigyél-e, vagy úgy készülj, hogy ilyen készül, ehhez fellépő cuccokkat kell-e vinned...).


Ha azt mondja, hogy a helye a ... címen levő irodaházuk ... irodájában, akkor a helyedben telefonon nem bizalmatlankodnék, de utána csekkolnám neten, hogy tényleg ott van-e az irodaházuk, vezetékesen hívnám a céget, és kérném hogy kapcsolhák a fazont, ha meg nincs a helyén, akkor elkérném a mobilszámát, ha nem akarják megadni, akkor kérném, hogy csak arra válaszoljanak, hogy a .... szám, az övé-e.


Mondjuk ha hotelszobába hív vagy bárba, akkor mondanám a helyedben, hogy ez így nem okés, a szakmai munkát akar kínálni, azt az irodájában vagy zene stúdióban beszéljétek meg.

2019. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!