Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ez kamu lehet? Honnam tudhatja...

Ez kamu lehet? Honnam tudhatja ezeket az infókat? Lehet hogy csak egy prank?

Figyelt kérdés
Emailba ir nekem egy férfi és azt írja hogy szeretne látni Pesten, mert rappelek stb. Honnan tudhatja ezt!!Sose tettem ki sehova a zeném. És előbb felhiv magán számon (megadtam neki email be) Az én szüleimen kívül senkinek nincs meg. Komolyan. Nem hiszem hogy kamu mert a számom nem tudták volna megszerezni. Hacsak a levelező nem volt e kamu

2019. máj. 21. 17:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Az e-mail-cím semmire sem bizonyíték, ha erre hivatkozik, szerintem kamu. Unokatesóm jó 15 éve küldött egy mailt nekem a michael@schumacher.de címről :) De kaptam már saját magamtól is fenyegető mailt, hogy meghekkeltek, és fizessek kismilliót, ha nem akarom, hogy a rólam készült webkamerás farokverős videót megossza az összes ismerősömmel (1 db webkamerám van a laptop kijelzője felett, ami le van hajtva, mertkülső monitorral használom. Felvette a feketeséget???).

Szóval csak óvatosan a taggal.

2019. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!