Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meizu, Doogee, Xiaomi, okostel...

Meizu, Doogee, Xiaomi, okostelefonok gyárilag tele vannak vírussal?

Figyelt kérdés

Olvastam róla hogy a Xiaomi tele fogja tenni a telefonjait reklámmal.

Meizu telefonról meg azt olvastam itt gyakorin, hogy gyárilag vírusos ROM van rajta.


Akkor csak is Samsungot és Sony-t vegyek csak, hogy tiszta rendszert kapjak?



2019. máj. 23. 17:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Hol olvastad?
2019. máj. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Már nem tudom, valamelyik cikkben.

Tavaly vagy tavaly előtt olvastam.

2019. máj. 23. 18:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Hülyeség. Mielőtt elhiszel valamit, legalább azt nézd meg, hogy ki írja. Utána pedig nézz utána biztos forrásból, hogy igaza lehet-e. Ha így tettél volna, már akkor egyértelmű lett volna, hogy elhiggyed-e, nem másfél év múlva gondolkodnál el rajta.

Xiaomit használok másfél éve, egyáltalán nincsenek benne reklámok.

2019. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
A doogee egyik régi telefonjával van tapasztalatom. Az X5 gyári 5.1-es romja tiszta volt azonban a 6.0 már reklámozott keményen. Most stock 7.1 van most rajta azzal nincs problem
2019. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Xiaomi redmi 4x em van. Lassan 3 éve. Sem reklám sem "virus" nincs benne.

Ne higgyj el mindent amit a neten olvasol.

2019. máj. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
#5 Ez ironikus :)
2019. máj. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Doogee Android 7.0 Nougat vírusos lehet?
2019. máj. 23. 18:37
 8/14 anonim ***** válasza:
74%

mmint, hogy "Ne higgyj el mindent amit a neten olvasol."


Xiaomi +1

Samsung tele rakja kéretlen programokkal, amiket nem lehet letörölni. Ugyan nem vírus, de elég agresszív. Ráadásul ugyan azt a teljesítményt 1.5-2x annyiért adja, mint a Xiaomi.

2019. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Meizu-n gyárilag vírusos ROM? Ezt hol olvastad, melyik kèrdésnél? A harmadik Meizu-mat koptatom jelenleg, az előzőkön se volt és a mostanin sincs semmilyen vírus.
2019. máj. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
80%

Én meg azt olvastam, hogy a farkas megette Piroskát. Xd


Ha teljesen gyári androidot akarsz, akkor vegyél Xiaomi Mi A szériát vagy Nokiát.

Másfél éve nyúzok egy Xiaomi mi a1-et és se kéretlen programot, se reklámot nem láttam. Sőt havonta jön a biztonsági frissítés, valamint az android 9et is megkapta.


Ha a Mi A3-ba tesznek NFCt akkor következő telóm is Xiaomi lesz, ha nem akkor Nokia.

2019. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!