Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha használt telefont veszek...

Ha használt telefont veszek (iphone) mennyi az az élettartam aminél még édemes megvenni?

Figyelt kérdés
fél év? Nem akarom, hogy az előző gazdája miatt túl lassú legyen már stb.

2019. jún. 10. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
2 nap 4 óra
2019. jún. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lassító gazdákat ki lehet cselezni.

Alap dolog, hogy gazdacsere után alaphelyzetbe állítod.

2019. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4%

Mitől lenne lassú? Mindog úgy adunk-veszünk telefont, hogy gyári helyzetbe állítjuk.


Amúgy én már a tavalyi szériából biztosan nem vennék, csak az ideit. Nem azért, mert valami bajuk lenne, csak az iphone státusszinbólum, és ha már nem a legújabb modell van, akkor nem éri meg, akkor jobb vagy egy androiddal.

Szóval most az iPhone XR vagy XS vagy XS Max a legfissebb széria. Teljesen mindegy hogy egy hónapos vagy fél éves vagy több. Max csak a garancia miatt érdemes számításba venni, de ezeknek már csak a legritkábban szoktak garanciális jellegű problémáik lenni (többnyire ugye törés van, ahhoz meg biztosítást érdemes lehet kötni)

2019. jún. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
Én tavaly vettem egy 8-ast, amivel most sincs semmi bajom. Akkor volt 1 éves, idén év végén lesz 2 éves. A legnagyobb gond, kivéve, ha nem icloud záras, az aksi elhasználódása. Szerintem 1 éves telefont nyugodtam megvehetsz. Az meg hülyeség, hogy a legújabbat kell megvenni. Ha nem villogni akarsz, mint sokan, akkor felesleges XS-t, de ha sok pénzed van, azt veszel, amit szeretnék.
2019. jún. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utolsó hozzászóló!
2019. jún. 11. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!