Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen iPhonet vegyek?

Milyen iPhonet vegyek?

Figyelt kérdés

Van iPhone SE, 16 GB. Az a 16 GB nagyon kevés. 5000 képem van, és 24 videó. Állandóan azt írja, hogy tele van a tárhely, még olyan figyelmeztetés is jött, hogy az akkumulátorom rossz, vírusos. Akkumulátorom egészsége 81%. 5-6 órát kibír. 2 éve van meg. Mikor szeretném tölteni a telefont nem reagál a töltésre, csak sokadszorra. Játszok rajta PES 2019-es játékot, lehet ez is megeszi az akkumulátort ennyire. Amikor fényképezek valamit, szeretném, hogy a háttér legyen homályos, de nem homályos annyira mint ahogy láttam az egyik videón a i7, és az i7 plusszon is, hogy ezt tartalmazzák, és elvileg tovább bírja az aksi, szebb fotókat lehet vele készíteni, videókat.


Milyen iPhonet vegyek? I7, i7 plus.


2019. júl. 16. 17:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Tedd át a cuccaid egy laptopra vagy asztali gépre.



Szerintem. Vagy 512GB-s iphone-t ha nincs géped.

2019. júl. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Laptopom nem működik.
2019. júl. 16. 18:37
 3/3 anonim ***** válasza:

nem tudom te milyen oldalakon járkálsz hogy ilyeneket ír ki neked

de ha ez a két opció van akkor i7 plus

2019. júl. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!