Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Anyukám mondta, hogy vesz...

Anyukám mondta, hogy vesz nekem szeptemberre egy új telefont. Nem tudom, milyen legyen, nem igazán értek hozzá. Ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Nekem most egy Samsung Galaxy J3 2016 van, ugyanúgy Samsungot szeretnék. Nem vagyunk egy nagyon tehetős család, tehát százezer környékén, ha lehet.

2019. júl. 23. 00:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
A6+, A40,A70, A7, A8.. tulajdonképpen sok lehetőséged van
2019. júl. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
81%
Galaxy A70, Xiaomi Mi 9T
2019. júl. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
19%

Bedobtad a nagy kérdést, amire kapsz majd kvintillió eltérő választ, és mindenkinek megvan a maga ürügye, hogy ő miért tudja jobban. Az enyém az, hogy mobilalkalmazás-fejlesztő vagyok, és ezért azt mondom, hogy Google Pixel. Sajnos Európában nem forgalmazzák, de az eBayről meg lehet rendelni, oda is kiszállítják. Ott felújított példányokat is vehetsz. Én is azt vettem, egy 2XL-est, nem is bántam meg, csak már kezd elavulni.


Például ez itt 500 USD:

[link]

2019. júl. 23. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
A Samsung A széria szerintem elég jó. Szóval pl. A70, A50, A40... igazából ár-érték arányban egyik sem rossz, illetve tapasztalatom is van velük, szóval bármilyeket tudom ajánlani.
2019. júl. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
42%
Akkor Mi 9 SE az, amit bátran merek ajánlani. 100E Ft-ért meg lehet venni és eléggé jó okostelefon.
2019. júl. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sok eltérő választ kapok, viszont lesz majd egy irányadóm. Mert így az osszes telefon játékban van, most már nem.
2019. júl. 23. 08:35
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Nemcsak Samsungból, hanem márkától függetlenül is a Galaxy A70 a létező legjobb telefon 100 ezer Ft körül!
2019. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
20%
Ha samsungot akarsz akkor miért kérdezed ?
2019. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Biztos, hogy lesz rá 100e Ft? Az nagyon sok pénz, még ha sokan könnyen dobálóznak is ennyivel. Szerintem egy kb. 30e Ft-os telefon a legtöbb esetben tökéletesen elég, főleg mivel a mostani sem volt csúcsmodell újonnan sem.
2019. júl. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
32%

Kérdező, ha annyi a célod, hogy kapj egy tucat márkanevet, akkor azt elérted, de az nem biztos, hogy a legjobb telefonokat fogják említeni. Azt fogja mindenki mondani, ami neki van, vagy amelyik alakra tetszik, vagy amelyikről hallotta a haverjától, hogy az mekkora májer. Hogy aztán az alsó- vagy középkategóriás, régi vagy új, mit tud, arról semmi információd nem lesz.


Eleve a Pixel az összes paraméterében kenterbe veri a Samsung összes típusát. Mint fejlesztő megsúgom, hogy a Samsung kompatibilitási szempontból egy rakás szar. Állandóan azzal szopunk, hogy a Samsung ilyen vagy olyan típusára külön lefejlesszünk valamit, mert hol ezt nem tudja, hol azt nem tudja (standard Android funkciókról beszélek). A büdös életben nem kéne Samsung, sem olcsó, sem drága. Tele van tornazsákkal, belerakják a teherautónyi parasztvakítást, aztán végül is mindegy, mert úgyse fogod kihasználni a tizedét se, és ezért sosem derül ki, hogy mi nem megy.


A Pixel a Google saját telefonja. Felső kategóriás készülék, amit kifejezetten arra terveztek, hogy agyonverje az iPhone-t. Agyon is veri. Az Android verziója nem ilyen meg olyan Kínában mókolt disztribúció, hanem a Google saját, hivatalos etalon verziója. Ennél jobbat Androidban nem kapsz. Miért nem hallasz róla mégsem? Mert Magyarországon nem forgalmazzák. Ott csak a gagyi Galaxyt kapod meg, és mindenki hanyattvágja magát, mikor beállítasz vele a bikaistállóból átépített falusi diszkóba.

2019. júl. 24. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!